Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiatal lány, idősebb pasi....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány, idősebb pasi. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lányok, barátság, szerelem, esetleg csak a pénz, vagy miért, illetve miért nem?
2018. júl. 4. 05:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Milyen fiatal a lány és mennyivel idősebb a pasi?

.

Nálunk Europában, netán Indiában, vagy az arab világban?

2018. júl. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Embere válogatja. Ismerek jól működő kapcsolatokat fiatal lány - idősebb pasi és fiatal pasi - idősebb nő felállásban is.


Az életkor maga csak egy index, ami jelezheti az adott egyén személyiségét, de nem ez az egyetlen tényező, ami befolyásolja.


- Pl. szex esetén az idősebb pasinak jobb a fiatal lány, mert vonzóbb. A fiatal pasinak jobb az idősebb nő, mert tapasztaltabb.

- Együttélés szempontjából az idősebb nő-fiatal pasi felállás jobb lehet, mert a férfiak hamarabb halnak, így nem kell 10-20 évig magányosan özvegykednie a nőnek.

- ...stb.

2018. júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Magyarország, lány 16-25, férfi 38-42.
2018. júl. 4. 07:15
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Középiskolás lánynak középiskolás fiú kell.


Huszonéves, dolgozó lánynak már nem olyan necces egy harmincas, dolgozó pasi, de szerencsésebb lenne a kisebb korkülönbség.

2018. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Jézus! Én 16 vagyok, de szent, hogy nem jönnék össze 25 évessel -nálam valahol 17-18-nál van a felső határ...

Nem tudom, számomra nagyon kellemetlen lenne a nagyobb korkülönbség.

2018. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

16 éves lány 38 éves férfival???? Brrrr

Nagyon gáz vagy. Ez már nem ez első ilyen kérdés. Itt akarsz felszedni fiatal lányokat?


Én 16 évesen a 30 éveseket már tök öregnek gondoltam. Ha 21-22 éves fiú próbálkozott nálam, akkor imponált, hogy idősebb. De azért egy 21-22 éves még simán fiú, nem felnőtt férfi.

2018. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Ja, akkor duplán Jézus. Utolsó előtti vagyok, rosszul értelmeztem a kérdést:D Hát így még undorítóbb.
2018. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
Apuci megunta, hogy a korosztályában már karfiolosak a combok, lógnak a cicik, itt-ott ráncos a bőr, ezért cserébe pedig rengeteget várnak el a nők (saját lakás, autó, jól fizető és jól hangzó állás, stb.), ezért vett magának egy fiatal, friss pipit. Megtartja egy darabig és ha majd elkezd öregedni, lecseréli egy fiatalabbra.
2018. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
91%

Én már találkoztam olyannal is aki 60-70 éves és van egy 20 éves felesége.

Plussz egy 2 éves gyerekük.


Ez azért szerintem durva. XD

2018. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
41%
Szerintem ha egy 30 éves a 15-16 évesekre gerjed ott nagy nagy baj van....
2018. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!