Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik olyan fiú aki teljes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú aki teljes szívéből szereti a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Gondolok ilyenre, hogy nem irogat más lányoknak akik nem a közeli barátai hogy szép stb., ebből adodóan hogy soha nem csalná meg, aki gyakran keres és tényleg érdekli amit mondok?
2019. márc. 13. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Jelen :)
2019. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
63%
Igen, vannak még ilyenek.
2019. márc. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alap dolog, nyilván mikor megismertem, beszéltem más lányokkal is ismerkedési szándékkal, de ahogy komolyra fordult, úgy szépen lassan nem írtam nekik többet :)

Persze beszélek más lányokkal is, de nem úgy mint barátnőmmel :)

Ez alap dolog azthiszem :)

2019. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahogyan a 3. írta: beszélni szabad más lányokkal (lányoknak fiúkkal) is, de nem abban a meghitt hangnemben, mint a vélhető igazival (mostanival).

Igen, léteznek ilyen fiúk és lányok!

2019. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Igen, létezik. Bár a férfi népesség elég kicsiny részét fedi le, de én is találtam egyet, hál'Isten! :D

Viszont amit leírtál... Az nem csupán egy fiú, hanem egy lelkitárs, akiről beszélsz. Tapasztalatból tudom, hogy sok fiúval lehet együtt lenni, mind lehet érdekes, izgalmas, vicces, és meghallgat majd, nem csal meg, stb. Viszont csak egy olyan lesz majd, aki nem azért nem csal meg, mert nem szabad, hanem mert szeret Téged. Nem azért nem szakítja majd félbe a mondandód, mert alig várja, hogy befejezd, hanem mert érdekled, és meghallgat. Nem azért fog gyakran keresni, hogy ne duzzogj, hanem mert hiányzol neki!

Van ilyen fiú, ne aggódj!

DE: ez vissza fele is működik. Talán nem tűnik annak, de ezek igenis nagy elvárások egy férfival szemben, mivel így szinte már tökéletes. Szóval Neked is meg kell Őt becsülnöd, és vigyáznod Rá, minden áron! A fiúk is szeretik, ha szeretve vannak. Szeretnek ők is néha bújni, tartozni valakihez, de egyben szeretik úgymond függetlennek is érezni magukat. Ha megtalálod az igazit, vigyázz Rá nagyon! Meg fogja érdemelni! :) Sok sikert!

L/27

2019. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszoló!

Nagyon fején találtad a szöget!

Való igaz, amit írtál!

Gratulálok!

F.

2019. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan olyan tulajdonság mint a többi, nem is értem miért misztifikálják sokan túl. Olyan mint a humorérzék, a jó logika, vagy bármi ilyen. A tulajdonság neve: erkölcs.

Lehet, hogy kevés emberben van meg, és ne jöjjön már itt mindenki azzal, hogy van-e ilyen fiú. Ilyenből még lány is alig van, főleg a mai világban :D

Az, hogyha a jó tulajdonságok összejönnek: jól néz ki, erkölcsös, vicces, izgalmas, figyelmes, romantikus, stb. -bár ez mindenkinek más, ezért is mindenkinek más 'Az Igazi'- akkor beszélünk a nagy Ő-ről. De van akinek nem kell erkölcsös csávó, mert az unalmas. Ha nem csalja meg akkor nem kell másnak, így indulnak ki a dologból, főleg fiatal korban. Nyilván idős korban már nem várja el, hogy megalázza a srác, de fiatal korban tapasztalataim alapján ez vonzó a nőknek, főleg akik rendre cserélgetik a srácokat.

Visszatérve, szinte minden csajnak tetszek, de nekem nem volt még barátnőm, mivel arra várok, hogy valakibe szerelmes legyek és vele szeretnék tervezni. Így, hogy szingli vagyok, nem írogatok másoknak folyamatosan és nem fűzögetek minden csajt, meg nem vakítok senkit, nem bókolgatok mindenkinek(sőt senkinek sem). Ez hozzáállás kérdése, vannak ilyen srácok, csak az erkölcs ritkán jön össze a jó külsővel, mert túl nagy a kísértés.

Lassan 18/F

2019. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló,

tapasztalt felnőttként látod a világot, pedig még fiatal vagy.

Örülök, hogy vannak még ilyen józan gondolkodású fiatalok.

F.

2019. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne. Ugyanolyan ritkák, mint az ilyen típusú lányok, de léteznek szerencsére.
2019. márc. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Persze. A kiszemeltem xd. De amúgy hogyne.
2019. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!