Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet a baj velem? Már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Már kezdek nagyon kétségbe esni.

Figyelt kérdés
18 vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom..kavartam már fiúkkal viszont soha nem lett belőle komoly,úgy éreztem,hogy nem szükséges még vagy hogy nem állnék még készen rá. Egy ideje már nagyon úgy érzem,hogy szeretnék és készen is állnék rá,lennének is jelentkezők,viszont ha odáig jutunk,hogy felveti a randi kérdését mindig találok valami kifogást vagy ilyesmi. Tudom,kicsit összevissza amit írok,de bennem is ez a zavarodottság van.. szeretném nagyon a kapcsolatot és úgy érzem,hogy mostmár készen is állok rá,viszont ha meg egy hajszál választ el akkor meg azt érzem,hogy nem kell,jó ez így.Aztán ha a hajó elúszik akkor megbánást érzek és magamat okolom,hogy milyen buta vagyok,hogy megint elszalasztottam. Van szociális életem,járok bulizni a barátaimmal, van tartásom is csak ez az egy zavar már nagyon,kétségbe vagyok esve

2019. márc. 17. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez van velem is, de fogalmam sincs miért. 17/L
2019. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irjatook :) tapasztalt pasi
2019. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!