Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm egy srác barátjánál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy srác barátjánál tölti a napot és nála is alszik, normális ez?

Figyelt kérdés
sziasztok, szerintetek ha a barátnőm aki azt állítja szeret, egy fiú barátjánál tölti a délutánt, főznek, és ott is marad nála aludni, akkor van okom féltékenynek lenni? vagy szóvá kellene ezt tennem? Elméletileg csak barátok és nem akarnak egymástól semmit. Elég messze lakok a lánytól, így velem nem mindig lehet, de ez akkor is normális dolog? plusz azt mondta 6 után hogy este már nem fog írni majd csak másnap.

2019. márc. 19. 08:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha szóvá teszed, ő lesz megsértődve. Óvakodj a lányoktól, akiknek fiú legjobb barátjuk van. A helyedben én is féltékeny lennék. Egy kapcsolatban az is fontos, hogy ti legyetek egymás legjobb barátai, de az szerintem nagyon fura, hogy van neki egy másik fiú bizalmasa.
2019. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
sok fiú barátja van, és köszi a válaszod, ment a zöld :)
2019. márc. 19. 08:54
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Szeva. Azt tudom javasolni hogy mindenképpen érdeklődj hogy milyen volt majd az este..abban nincs semmi te vagy a barátja jogod van tudni :D . Persze ne féltékenyen csak kérdezd ki mi volt..de ahogy az előttem íro is szólt..ennek nincs jó vége ha egy fiú a legjobb barátja..sajnos..de sok sikert.
2019. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

köszi neked is, ment a zöld!

nem nagyon kérdezem ki, mert, ő lenne felháborodva, és nem mondaná el :D "semmi közöm hozzá" szitu...mert nem szereti ha féltékenykedem és ennek tudná be, ha rákérdeznék.

2019. márc. 19. 09:20
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Én szóvá tenném, hogy ezt nem kellene. Ha felkapja a vizet annak oka van. Ha nincs semmi más a háttérben akkor álltalában nyugodtak maradnak, ha már van valami akkor szokott lenni a kiakadás és az azonnali felelősség áthárítás, hogy te érezd magad szarul és kérj bocsánatot.

Ha meg szerinte ez tök korrekt dolog, hogy órákra eltűnik, mikor egy pasival alszik, akkor te is megkérdezheted, hogy akkor te is csaphatsz egy ilyen estét pl a Vikivel?? Mert ugye nincs belőle semmi, meg csak barátok vagytok.... De este 7 kor majd lelépsz, majd reggel írsz.

Ez egy olyan játék amit több ember is játszhat....

Meg mit gondolsz mért nem fog majd tudni vagy akarni írni?? Ha az egész napot együtt töltik, addig tud írni, csak este lép már le?? Eléggé gyanus. Én vagy eljátszanék vele egy ilyet és aztán szakítanék, vagy egyszerűen szakítanék. Ha a barátja fontosabb, mint te a pasija akkor ez van...

2019. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

neked is annyira igazad van :D pontosan így gondolom, csak jó hallani ha más is így látja a dolgot, objektívan, nem csak én.

ment a zöld :)

2019. márc. 19. 09:46
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan látom... Az, hogy nem fog írni, az gyanús... Illetve az is, hogy nem akar róla beszélni és felkapja a vizet.


Ugyanakkor nekem is sok lány barátom van, akik néha nálam alszanak, de nem csinálunk semmi intim dolgot. Van a lány barátaim között ex barátnő és olyan is akivel nem volt és nem is lesz semmi. Szóval működhet, de nem mindig. Az exeim új barátai is féltékenykedtek eleinte, amíg nem ismertek meg és tudták, hogy nem akarok semmit a régi barátnőtől.

2019. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, eleve nem hozod ilyen helyzetbe. A legkevésbé sem tisztel. Engedd el, maradjon is ott :)
2019. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

mindkettőtöknek ment a zöld pacsi, igazakat szóltok,

viszont igen, ebből elengedés lesz, nem tudok jól aludni egyszerűen ha ilyet tesz :) lehet velem van a baj de nekem ez túl lő a bizalmon.

2019. márc. 19. 09:58
 10/31 anonim ***** válasza:
97%

Hali!


A saját példámból tudok neked meríteni. Régóta együtt vagyunk a barátnőmmel. Ha velünk kapcsolatban állna fenn ez az eset, én is féltékeny lennék, pedig abszolút nem vagyok féltékeny típus. A bennem levő féltékenységből semmit nem mutatnék neki, inkább azt mondanám,hogy legyen szép estéje. Nem azért mert nem szeretem, hanem azért, mert tudja, hogy csak egyszer tudjam meg hogy bármi volt, neki maradása nincsen.


Szóval haver, 100%-ig megértelek, de ne aggódj. Ha annyira meg akar csalni, akkor valószínűleg nem egy ilyen nyilvánvaló szituációt választ. Ha pedig megcsalt, akkor onnantól ágyesz-bugyesz. Előbb-utóbb ki fog derülni. :)

2019. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!