Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm egy srác barátjánál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy srác barátjánál tölti a napot és nála is alszik, normális ez?

Figyelt kérdés
sziasztok, szerintetek ha a barátnőm aki azt állítja szeret, egy fiú barátjánál tölti a délutánt, főznek, és ott is marad nála aludni, akkor van okom féltékenynek lenni? vagy szóvá kellene ezt tennem? Elméletileg csak barátok és nem akarnak egymástól semmit. Elég messze lakok a lánytól, így velem nem mindig lehet, de ez akkor is normális dolog? plusz azt mondta 6 után hogy este már nem fog írni majd csak másnap.

2019. márc. 19. 08:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
és neten sokat beszéltek? pl a problémáiról stb
2019. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeret beszélni a problémáiról, csak elmondja milyen hajlamai vannak de hogy mit érez azt soha, és besértődik ha erősködök...
2019. márc. 20. 11:56
 23/31 anonim ***** válasza:
80%
Én nem kérdeznék semmit. Annyi nő van, mint égen a csillag. Keresnék olyat, aki velem van, ha VELEM VAN.
2019. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Dobtam! :)
2019. márc. 20. 21:45
 25/31 anonim ***** válasza:
32%
Na és mit mondott a lány ? Hogy reagalta le.... én biztos kiakadtam volna , mert történetesen az én egyik legjobb barátom is férfi 13 éve , és SOHA nem volt köztünk több TISZTA barátságnál ☝️Amúgy az én véleményem az , hogy buta vagy amiért engedtél itt vad idegenek külső ráhatásának . Egyáltalán nem gondolom hogy feltétlen megcsalt... sőt ☝️ha meg akart volna csalni, tuti nem szólt volna róla hogy a legjobb barátja akinél aludni készül , fiú.
2019. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
32%
Ha elmondta neked akkor nincs gáz szerintem. Nekem is sok fiú barátom van, ott is szoktam aludni náluk (bár a legtöbb gyerekkori barát így testvérként tekintünk egymásra) Egy baráthoz nagyon nehéz lenne szexuális jelleggel közeledni..nem véletlen létezik a “barát zóna” kifejezés. Ha az a bizonyos barát kezd el nyomulni..az meg pláne kínossá teszi a dolgot. Szóval..szerintem nincs mitől tartani, havsak a barátnőd nem egy könnyűvérű làny
2019. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

25 és 26-os nyugalom :D nem írtam le mindent itt amit ha tudtok máshogy gondolnátok :) egyikőtökkel privátba egy nagyon jó beszélgetést folytattam ő segített, neki elmondtam mindent és arra jutott ő is és én is hogy 100% hogy megcsal :) és így is volt.


Fiú-lány barátság NINCS :) nekem ezt ne is mondjátok, az egyik fél egyszer úgyis többet fog érezni. Ismerősötök lehet ellenkező nemű de legjobb barát? :D kétségeim vannak főleg a tapasztaltak alapján :)

2019. márc. 22. 08:36
 28/31 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező ! Meg kell hogy cáfoljam állításod miszerint nincs barátság ellenkező nemű emberek között ! Én nem a te korosztályod vagyok .. 35 vagyok , családos . A férjem által ismertem meg a legjobb barátom.. 13 éve elmúlt hogy ismerem , és soha ..hangsúlyozom SOHA (!!!) nem volt több köztünk mimt barátság , és soha nem volt vonzalom sem ! Viszont van egy erős barátság , bizalmi viszony ..bármikor számíthatunk egymásra . Ennek az ellenkező nemű legjobb barátomnak is van felesége , vele szintèn nagyon jó a viszonyunk :) ... mivel mi külföldön élünk már , Magyaroszági látogatások alatt náluk szoktunk lenni .. és rendszeresen heti szinten tartjuk a kapcsoltatot telefonon stb . Szóval addig nem állíthatod higy nincs ellenkező nemű emberek között barátság , amíg ezt meg nem tapasztalod ! ☝️
2019. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ha jól értem megcsalt,ha igen elmondta?
2019. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Akit lehet azt úgyis viszik és az az ember annyit is ér.
2019. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!