Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt és ez idő alatt nagyon sok szép közös emléken mentünk keresztül, de sajnos ma már a sok vita elnyomja ezeknek a többségét. 4 év a korkülönbség van köztünk, szóval eleinte féltünk mindketten, hogy mégis hogyan fogunk együtt működni, de több-kevesebb sikerrel megoldottunk minden problémát egészen 2018 utolsó pár hetéig. 2019 nem indult nekünk valami sikeresen és bíztatóan, ugyanis szinte végigveszekedtük a '18-as december egy részét, aztán '19-be is vitával és sok sírással léptünk át. Ez az év nem a mi évünk az már biztos. Egyre többet veszekedünk és képesek vagyunk a legapróbb dolgokon is nagyon összekapni. Szeretem és ő is engem. Pont ez az egyik probléma, hogy amióta egyszer "átvert",(hazudott, de megjegyzem nem nagy dolog csak bennem mégis hagyott némi űrt) azóta megváltozott a nézetem felé, de nem nagy mértékben. Sokszor úgy érzem, hogy meg van kötve a kezem, mert pl.: a rég nem látott barátommal szerettem volna találkozni hétvégen csak 3 órácskára. A haveromnak van barátnője félreértés ne essék. Na én meg is kérdeztem, hogy neki ez probléma-e, de ő azt válaszolta, hogy nem. Akkor megörültem és egyből le is szerveztem a találkát. Aznap még elkeztünk ezen veszekedni, mert rájött, hogy ez az ötlet neki mégse tetszik, vagyis eddig se tetszett csak nem akart megbántani. Sok vita után lemondtam a találkozót. Ezek voltak az indokai, hogy miért ne találkozzak a haverommal: Ha van barátod, akkor rá szánd az idődet (mégegyszer leírom, csak 3 óráról lett volna szó); Ő se megy más lányokkal beszégetni(,de én nem is tiltanám neki, hogy a lánybarátaival beszélgessen néha-néha); Így is olyan keveset van itthon és azt a kis időt is együtt kéne töltsük (kollégista). Na igen tömören ennyi a mostani veszekedés tárgya és ezért érzem úgy, hogy sokszor meg van kötve a kezem. Nem azt mondom, hogy nem vagyok boldog, de nem felhőtlenül, sőt. Tudom, hogy nélküle üres lennék, mivel szeretem és ő az első barátom és vele volt minden először. Ő is nagyon kikészülne idegilgleg, ha mi szétmennénk, de ezalatt a 4-5 hónap alatt túl sokszor próbáltuk helyrehozni a dolgot sikertelenül. Sok élményre boldogan gondolok vissza. De sajnos eljutottunk újra arra a pontra, hogy nem tudjuk hogyan tovább. Próbáltam megfogalmazni érthetően a gondolataimat így sírás közben. Azért fordulok hozzátok, mert teljesen tanácstalan vagyok. Néhol biztosan túloztam egy keveset bár nem szokásom, de most pár dolog csak kitört belőlem. Előre is köszönöm!

2019. márc. 20. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, vannak meg fiuk rajta kivul. Keress egy olyat aki egykoru veled....En se hagynam, hogy a baratnom baratokkal talalkozzon oszinten megmondva.
2019. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 21. 06:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts vele. Az elején fájni fog, de hamar túl leszel rajta, de így már nincs sok értelme az egésznek és még sok fiú van rajta kívül. :) Ha esetleg kérdésed van vagy lelki támasz kéne, akkor privátban elérsz. :) 20/N
2019. márc. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2019. márc. 23. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha neked jobb lenne nélküle, akkor ne nézd őt
2019. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Mindent próbálok átgondolni. Köszönöm!
2019. ápr. 4. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Na miaz mire jutottal?
2019. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk külön
2019. ápr. 8. 22:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!