Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan akadtam ki ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki ezen?

Figyelt kérdés
Szoktam találkozgatni egy sráccal, aki kicsit távolabb lakik tőlem, mindig én megyek hozzá, mert ő szegényebb, és mikor ő jött hozzám nekem kellett kifizetnem az útiköltségét. Nekem elég sokba kerül olyan távolságra leutazni, ezért ritkábban kezdtem el hozzá járni plusz mellette még suli is van. Utóbb megtudtam hogy beszélget egy másik lánnyal, akivel amúgy elmenne randira ha én nem lennék. Azt bezzeg nem akarja megmutatni, elmondani hogy ki ez a lány. Nem érzem igazságosnak, hogy ilyet az orrom alá dörgöl, aztán a lényeget eltitkolna, illetve ha valóban akarna tőlem valamit más lány fel sem merülne. Ha kiakadok ezen mindig azt mondja hogy hisztis vagyok meg mindenen hisztizek, holott ez szerintem neki sem esne jól. Szeretném emiatt vele befejezni.
2019. márc. 21. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A távolság sem lehet akadály, ha ezt kettőtök vállalja be, de mivel ő nem akar rá szorulni, ezért ezt neked adja át, hogy ne kerülj egy fillérbe se, így nem kölcsönös, nem partner ebben, ráadásul miattad nem tud egy másik lányt randizni, de te az útjába állsz neki, nem is értem miért vagy még vele, hisz biztos nincs meg köztetek az a vágy, hogy minden akadályt legyőz, én a részedről nem bonyolítanám tovább és elfelejteném, annyi sok fiú van még, akivel össze jöhet a dolog, most miért állnál az útjába új lány és közé? Ez itt a lényeg, részéről és neked ez már halott!
2019. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes egy srácnak tűnik. Te rohangálsz a fiu után, áldozod rá az időt, ha egyszer odavonszolja hozzád a hátsóját akkor is Te állod neki (nő létedre) az útiköltséget és még Te leszel a hisztis, ha szóvá mersz neki tenni egy olyan dolgot ami nem igazságos. Kb ennyiből le lehet szűrni, hogy eléggé egy alacsony intelligenciával rendelkező fazon, helyedben már lehet otthagytam volna ezek után (és még csak a felszínt tudjuk). Hidd el, szerintem Te jobbat érdemelsz ennél.
2019. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van
2019. márc. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!