Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan akadtam ki a csaj miatt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a csaj miatt?

Figyelt kérdés

A barátomnak lett egy új lány barátja facen ami engem nem èrdekelt. Ő hozta szóba h a suliból ismeri ès h tök idegesítő alig lehet levakarni, aztán kiderült h tök jóba vannak. Engem ez egy kicsit zavart, beszèlni akartam a barátommal ès ő kèrès nèlkül letiltotta a csajt ès mondta h többet nem beszèl vele, azóta viszont folyton az a tèma h mièrt vagyok fèltèkeny.

Basszus egy az h nem èn kèrtem h tiltsa le a másik meg h nem szimplán fèltèkenysègről van szó hanem h minek mondja azt h idegesítő a csaj ha egyszer joba vannak. Ha nincs közöttük semmi akkor minek hazudik róla, viszont mostmár letiltotta ès utálom ha valaki visszakozik. Ezek után már akkor tènyleg ne beszèljen vele. Igazam van?

16/L


2015. júl. 2. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
no boyfriend=no problem
2015. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Te retardált vagy..és túl féltékeny is.

Néha amikor elolvasok egy ilyet úgy döntök,hogy inkább leszek meleg.

Túl sokat látsz a dolgok mögött.

2015. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!