Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Megismerkedtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliiiii16 kérdése:

Mit tegyek? Megismerkedtem egy sráccal a neten.

Figyelt kérdés

Ez két hete történt. Azóta minden nap chatelünk.

Beleszerettem de nem akartam. És most hülyén érzem magamat


2019. márc. 22. 21:57
 1/5 Fanni_Picasso válasza:
Egy kicsit részletesebben elmondanád? Például miről szoktatok beszéni?, Napi hány percet/órát? Meg, a korosztályt, mert az is számít :)
2019. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El kellene mondanom neki? Vagy ne?
2019. márc. 22. 22:12
 3/5 anonim válasza:
Szerintem mond ell mert lehet azért írt rád mert tetszel neki nagyon nagy sikere lesz szerintem!
2019. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát kérj tőle találkozót. Vagy tereld rá hogy ő kérdezze meg. Hát nem olyan bonyolult ez. :D
2019. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fanni_Picasso válasza:
Akkor fokozatosan kérdezősködj az életéről, van-e vagy/és volt- e barátnője. Tetszik neki e vki stb. Egyértelműen ne ezzel kezd a beszélgetést, mert eléggé gyanús lenne. A baráti köréről simán lehet például erre a témára menni. De tartsd észben, h neten mindenki máshogy viselkedik, mint a való életben (ha személyesen ismeri az embert, de még ismerős még akkor is). Vagyis 1-2 találkozót simán lehetne ejteni, de csak óvatosan. És utána, h jobban megismerted és még mindig így érzel, akkor megkérdezni
2019. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!