Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sos! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Mit gondoltok arról, hogyha a barátotok egyik lány ismerősével találkozik?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy találkozik egy lány ismerősével. Az, hogy van barátnője, nem jelenti azt, hogy minden egyes kapcsolatát meg kell szakítania az ellenkező nemű barátaival és kizárólag veled beszélgethet. Vagy megtanulsz bízni benne, vagy nagyon sok kellemetlen pillanatod lesz. A féltékenységgel bármilyen jó kapcsolatot tönkre lehet tenni.

Mi jó régen együtt vagyunk a párommal és mindkettőnknek van barátja a másik nemből. Sőt, a párom (nő) legjobb barátja férfi. Kapaszkodj meg, néha szoktak kettesben találkozni. Nincs ezzel semmi baj, amíg egy kapcsolat jól müködik.

2019. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincsen vele. Én úgy szoktam gondolkodni, hogyha már a kapcsolatunk előtt ismerték egymást, abba én nem szólhatok bele, van magánélete is. Viszont ha a kapcsolatunk ideje alatt ismerte meg és kezdenek el találkozgatni/barátkozni, az már nekem sem szimpatikus. Ha már előtted ismerték egymást, akkor nyugi.
2019. márc. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ment a zöld pacsi.

Előttem pár nappal kezdtek el beszélgetni.

Én is azt tartom helyesnek,hogy meg kell bíznom benne és természetesen a kapcsolatunkban.

2019. márc. 24. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!