Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok benne egy táv kapcsolatban. Eleinte havonta tudtuk megoldani a találkozást, de most már 3 hónapja nem láttuk egymást. És én már egy ideje úgy érzem, hogy kezd nem működni ez az egész. Erre most megismertem egy másik lányt akivel akarva akaratlanul is el kezdtünk közeledni egymáshoz.

A kérdésem végül is annyi lenne, hogy ti voltatok e már hasonló helyzetben, és ha igen akkor mit csináltatok? Most eléggé el vagyok e miatt veszve, hálás lennék ha valaki tudna segíteni.

Előre is köszi a válaszokat

!



2019. márc. 26. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is leirtad hogy más lányhoz közeledsz már. Legyél korrekt a barátnőddel és szakíts most.
2019. márc. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az elsőnek így nem nagyon van értelme....Csak szenvedtek a távolléttől. És ha már kezd is kialakulni valami a másik lánnyal akkor meg nem is lesz olyan a mostani kapcsolat. Szerintem engedd el az aktuális kapcsolatot.
2019. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fruzs33 ***** válasza:

Ha igazán szeretted volna az elsőt,nem szeretsz bele másikba.Ahogy mondják az előttem lévők,szakíts vele...legyél correct,mert ez így nem helyes.


Igen,voltam,és nem lett jó vége.

2019. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Legy korrekt, legyen gerinced es oszinten mondd meg neki.
2019. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez már hányadik lány, akivel ezt csinálod a "távkapcsolatodban"?
2019. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!