Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan viselkedjek a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a lány szüleivel az első találkozáson? Lent

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerem a lányt,de nagyon hamar összejöttünk,egyszerűen oda vagyok érte. Tervezzük,hogy hamarosan eljön hozzánk 1 hétvégére (mert 230km-re lakunk,de BP-en tanulok,ő Bp-i). Attól nem félek,mert nagyon rendesek a szüleim,mindenkivel jól kijönnek,azonban az ő édesapjáról csak rosszat hallottam. Az anyukája szeret engem,látatlanul is,de a faterja kimondottan utál mindenkit. Hogyan viselkedjek,milyen gesztusokkal,ajándékokkal próbáljak minél jobb benyomást kelteni,hogy legalább megtűrjön a papa?:D


19F 18L


2016. szept. 3. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyél természetes, amilyen szoktál lenni.
2016. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél természetes. Ha dohányzik akkor esetleg egy cigarettatartó, vagy ha iszogat akkor egy ilyen fém ... alkohol palack. Tudod miről beszélek. Vagy egy üveg bor vagy valami.
2016. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!