Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pénteken találkozok a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken találkozok a barátom szüleivel nagyon izgulok mit csináljak hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

17 vagyok a barátom 19 1 hónapja vagyunk együtt és gondoltam kicsit elegánsabban öltözök de a szüleivel hogy viselkedjek ő az első barátom és ilyen még nem volt

Köszönöm a válaszokat előre is :)



2018. jan. 22. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha operába vagy 5 csillagos étterembe mentek akkor öltözz ki elegánsabban. Ha az otthonukba mész, akkor csak öltözz úgy ahogy szoktál. A lényeg, hogy tiszta, ápolt legyél. Viselkedni meg viselkedj természetesen. Felesleges megjátszani magad, inkább add önmagad. Neked is könnyebb, és biztos vagyok benne, hogy a barátod szülei nem fogják átharapni a torkod mert természetes vagy.
2018. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a hazukba mesz, szoval oltozz hetkoznapiasan, de a hasad es a melleid ne legyenek kint. Viselkedj illedelmesen: mosolyogj, magazd oket, legyel kedves, tisztelettudo, es ha kerdeznek te is kerdezgess vissza. Ha ezt koveted szerintem siman meglesz rolad a jo elso benyomasuk:)

En meg vittem egy tabla Toffifee-t is nekik, bar ezt inkabb a fiuk szoktak a lany szuleinek. De ha viszel te is valami aprosagot tuti nem fognak kirohogni.

2018. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
1 hónap után ez korai..
2018. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első két válaszolóak még annyi hogy mik a tipikus kérdések mikor "kikérdeznek"? ....Utolsó kinek mi a korai :)
2018. jan. 22. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valtozo.

Tolem azt kerdeztek, hogy mit tanulok, hogy megy a suli, szuleim mit szoltak hozzank, meg ilyenek:)

2018. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat, szerintem fognak kerdezni a jovebeli terveidrol, hobbi (sport vagy egyeb szabadidos cucc).Szerintem ennel melyebb kerdesek csak nen lesznek :D aztan egy ido utan, nem ilyen kerdezz-felelek lesz, hanem atalakul story time ba. Mmint mondjuk nekik eszukbe jut valami tortetnet elmeselik, te lereagalod, neked is eszedbe jut vmi stb. Ha a baratod ertelmes a szulei sem leszenek parasztok, valoszinuleg, nagyon kedvesek lesznek. Meg ha nem is vagy nekik szimpi mem fogjak erzekeltetni.
2018. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Drukkolok,hogy a helyesírásodról ne kérdezzenek, mert a központozást hírből sem ismered..
2018. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
6-os, én normális vagyok, anyám is az de apám az a leszóró típus, meg hogy mikor dugni stb. Ha lenne barátnőm, be se mutatnám neki, mert félnék ,hogy olyat mond neki. Mamám meg csak a rosszat látja bennem, ilyen ez :D
2018. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!