Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Viszonyom van egy sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom van egy sráccal akinek barátnője van, se velem nem akarja meg szakítani a kapcsolatot se a barátnőjével, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi a helyes lépés? Volt egy párkapcsolatom, több éve tartott, amikor idén jobban megismerkedtem egy csoporttársammal, akinek szintén komoly és több éve tartó kapcsolata van. Barátok voltunk, mindenről beszélgettünk, a szexualitásunkról többet. Egy tanulmányútról hazaérkezve, fáradtan ledőltünk, közben megöleltük egymást. Mindketten többet éreztünk, mert az hetek teltek el, és közben az ölelésből csók lett, abból pedig szex. Én kiléptem a kapcsolatomból, mert nem tudtam azonosulni a helyzettel. Ő a sajátjából nem. Én szeretnék vele komolyabb dolgot, de ő nem akar a barátnőjével szakítani, mert hamarosan befejezzük a tanulmányainkat és akkor ő hazautazik, és a 200km távolsággal véget ér majd ez a viszony is. ÍDe én szeretem őt, ezt tudja mondtam neki. De attól tartok ő se engem nem szeret se a a barátnőjét, ha szeretné elmondta volna neki hogy megcsalja lassan egy hónapja és nem is akarja befejezni. Mi a helyes lépés ebben a helyzetben? Szakítsam meg a viszonyunkat? Folytassam mert az iskola végével véget ér ez is?

2019. ápr. 6. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szakíts vele és rakd rendbe az értékrended, érzelmeid. Érdemes olyan sráccal foglalkozni akinek van barátnője? Valamint miből gondolod, hogy veled nem csinálná ugyanezt?
2019. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is felejtsd el.
2019. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy érzed a te életed. Ha örömet okoz számodra, vagy sok tapasztalatot, fejlődést jelent neked, ha vele lehetsz, akkor használd ki az alkalmat míg lehet, fogadd el őt olyannak amilyen. Értékeld, hogy őszinte volt veled. Persze védekezz a terhesség ellen és ne éld bele magad a dologba. De ha úgy érzed nincs a hasznodra a dolog akkor ne foglalkozz vele.

Számomra nincs ilyen, hogy helyes, csak igaz vagy hamis. Ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak, mert akkor nem jutsz egyről a kettőre. És ha rosszra fordul az életed, azért csak magad hibáztathatod.

Bízz magadban és a megérzéseiben!

2019. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen srácra én nem tekintenék komoly kapcsolati lehetőségként. Miért gondolod, hogy veled nem fogja ugyanezt megtenni az első hullámvölgy alatt?
2019. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
37%
Én sem szakítanék a barátnőmmel akivel jól működő kapcsolatunk van egy random lányért akivel csak szex kapcsolatom van szerintem fogad el hogy csak ennyi voltál neki és nem kellett volna egy olyan fiúnál próbálkozni akinek ilyen komoly kapcsolata van.Tudod a fiúk tudnak úgy mással is szexelni hogy szeretek a barátnőjüket az érzelmek és egy kis egyem petyem két külön lapra tartozik. Bár akik ilyen gerinctelen emberek és 2.embert így áttudnak verni azok megérdemlik egymást..
2019. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ítélitek el a srácot, hisz őszintén megmondta, hogy mi a helyzet. Akkor lenne gerinctelen, ha titkolná a viszonyát. Amibe kényszeríteni akarjátok.

Az is előfordulhat, hogy a srác csaja szintén így tesz. De ha így elfogadják egymást, azaz ő dolguk. Elfogadás, megértés egy kapcsolat alapja. Ha szeretik egymást ez beleférhet. Nem a tettek fontosak, hanem az érzelem, a szándék.

2019. ápr. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Beszélj a csajjal, hogy őt zavarja e. Az ilyen gerincteleneknek 2 nő is jut, míg a normális pasiknak 1 se (mielött lepontoznál lány vagyok).
2019. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Tudod, csillagom, az ember életében csak annak van értéke, amiért keményen megdolgozott, megszenvedett. Ami/aki csak úgy az ölünkbe hullik, annak nincs. Te elértéktelenítetted magad, amikor puszta jópofizásból lefeküdtél vele, egy értéktelen emberrel pedig érthető módon senki sem akar járni. Főleg nem az, akinek amúgy stabil kapcsolata van.
2019. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!