Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért olyan nagy baj, hogy...

Miért olyan nagy baj, hogy nem akarok szorosabb kapcsolatot a fiam barátnőjével?

Figyelt kérdés
Az egyik kedvenc sorozatom a Modern család, és magamat a fiam barátnőjével Jayhez és Philhez tudnám hasonlítani: kedves, aranyos lány és ahogy látom, jól megvannak a fiammal, de NAGYON szeretne velem kijönni, ami néha szinte már fullasztó és kínos. Én sosem voltam az a típus, aki szívesen részt vett a közös bulikon, osztálykirándulásokon a kisgyerekkel, és amikor már nagyobbak lettek, utáltam, ha átjöttek a barátaik. Persze, ők már nem gyerekek, de sosem jöttem ki a fiatalabb korosztállyal (ahogy öregszem, úgy tolerálom őket kevésbé, nem szidom őket, és nem gondolom, hogy "elfuseráltak" lennének, csak nem érdekelnek"
2018. máj. 13. 11:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2018. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Shogy, de mondd meg, hogy ne akarjon jópofizni, mert felesleges.
2018. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg neki, hogy a tartózkodásod nem őellene irányul, egyszerűen ilyen a személyiséged, és drukkolsz kettejüknek. De ezt a fiadnak is mondd meg, hogy tudja, nem ellenzed a kapcsolatukat. Szerintem egyszerűen csak nyugtalan a lány és zavarban van.
2018. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Igen, simán lehet, hogy a lány meg úgy érzi, nem bírod, és azért próbál jópofizni, hogy hátha megkedveled. Jó eséllyel ez neki is ugyanolyan kínos. Vagy neki mondd ezt el, amit leírtál, vagy a fiadnak, hogy beszéljen erről a barátnőjével.
2018. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha a csaj nagyon szeretne kijönni veled, akkor komolyabb tervei vannak a fiaddal (nem csak úgy elvan vele).
2018. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Mit nem adnék ilyen anyósért :D Nálunk pont, hogy az anyós szeretne minden áron barátkozni velem, közös programokat szervezni és nálunk lenni. Pedig én is olyan vagyok mint te, nem érdekel az a korosztály, bőven elég nekem, ha felszínesen jóban vagyunk. Háríts, és legyél vele hidegebb, de azért udvarias. Nekem bejött.
2018. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Es ha a fiadnak egyszer menyasszonya/felesége lesz, akkor is ilyen tavolsagtarto leszel?
2018. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, valószínűleg igen. Én sem "haverkodtam" anyósommal, sem a sógoraimmal (volt olyan, akivel még cska nem is találkoztam, mert külföldön él)
2018. máj. 13. 14:21
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Hat eleg baj, hogy ez a trend manapság...
2018. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Manapság? 48 éves vagyok. Én egyedüli gyerek voltam, a férjemnek se volt szoros kapcsolata a családjával (nem volt rossz, csak "laza").
2018. máj. 13. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!