Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Együtt lennètek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennètek egy ilyen lànnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegyük fel kapcsolatban vagytok.A kapcsolat eleén nem tudtàtok,hogy ilyen a làny.Nincs önbizalma,a kedve pedig olyan,mint a jó időjàràs,hol szomorù rossz kedve van,hol fel van pörögve mosolyog folyton,nagyon jó kedve van.

Amikor rossz kedve van csak azt mondja hog6 mennyire utàlja magàt mert nem èrzi magàt jòl a testében hogy kicsi a melle kèsőbb meg akarja műtetni,hogy kövér mert van egy kis hasa meg hogy csúnya.Ekkor azt is mondja hogy keress màs lànyt mert egy ilyen làny nem tesz boldoggà ,meg hogy rossz baràtnő stb.Hiàba mondod hogy ùgy tetszik neked ahogy van meg tényleg szép lány,de ezeket nem akarja el fogadni hiàba mondtad már neki 1000000×.Na de ezt el jàtsza kb mindan 3.nap vagy egy hònapvan 4×,legalàbb.


Mit gondoltok?Szakítanàtok az illetővel,mert nem bìrnàtok ezt a "hisztit" vagy ki bìrnàtok ès segítenètek őt/neki a rossz időkben?


Vàlaszaitokat előre is köszönöm! :)


(Mielőtt ìrnátok,igen èn vagyok az sajnos,bànom nagyon,nagyon remèlem meg vàltozom,csak idő kell :\ )



2019. ápr. 7. 02:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem lennék együtt egy önmagát sajnáltató, a sz@rból kimászni nem tudó vagy nem akaró, életre alkalmatlan lánnyal. Utálom a hisztit meg a panaszkodó embereket! 19/f
2019. ápr. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszod!Ez is egy vèlemèny! :)
2019. ápr. 7. 03:42
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nincs türelmem ilyen lányokhoz. Szívesen azért!
2019. ápr. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb lány ilyen de jó lenne egy kis önbizalmat szerezni.
2019. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Azt mondjak nagyon turelmes vagyok, es egy ilyen lanyt se kuldenek el rogton a francba. Szerintem a lany is tudna ezen a stilusan valtoztatni, csak a megfelelo par kell hozza :)
2019. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lánynak segítségre van szüksége... Depresszióból egyedül kimászni nem lehet :/
2019. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Depressziós szegény. Próbálnék segíteni neki, támogatni amiben lehet.
2019. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha megfog a lány, akkor én teljes mértékben bevállalnám. Szerintem a szeretet és a törődés nagyon sokat tud segíteni ilyen helyzetekben. A megfelelő kommunikáció, bánásmód és nagyon nagy figyelem egyébként szükséges ide, de ha azt látom hogy a lány megérdemli ezt, akkor mellette vagyok jóban, rosszban. Egyébként is jól esik segíteni másokon, jó érzéssel tölt el. 19/F
2019. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszotokat ès hogy le írtàtok a vélemènyetek!Sok kedves ,megértő ès aranyos vàlasz is èrkezett amit külön köszönök! :)
2019. ápr. 7. 10:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Bipoláris mániás depresszióban szenved ez a lány.Orvoshoz kell mennie,akkor el fog múlni a dolog.
2019. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!