Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Két pasi szerelmes belém. És ők tesók. Rikárdó és Roland. És én jóban vagyok mindkettővel. De Rikit választom Roli haragszik meg. Ha meg nem választok akkor mindkettő megharagszik. Mit tegyek? Mindkettőt ugyanúgy szeretem. Üdv: Elly

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, testvér, pasi

ápr. 9. 18:52  Privát üzenet  

A válaszok

Már az elején elvállalom, hogy a válaszom sztereotípiákra épül és emiatt nyugodtan nevezzetek rasszistának. És persze lehet, hogy rosszul feltételezek.

A srác nevéből ítélve nem éppen echte magyar, hanem egy bizonyos etnikumhoz tartozik. Tudom, előítéletek, de nem feltétlenül kéne megbízni az ilyen emberekben. A legjobb talán az lenne, ha eltávolodnál tőlük.

Ez az én véleményem, nem akarok vele senkit sem megsérteni, csak a kérdezőnek szeretnék vele segíteni.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 9. 19:00 Privát üzenet
Ő a “nem lopott” Rikárdó? Mert akkor tuti őt kell hogy válaszd. Zseniális üzletember

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 9. 19:11 Privát üzenet
Egyiket se szereted annyira, hogy ne legyen ott a másik.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 9. 19:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek!!!

#Elly

# 4/5Időpont ápr. 19. 17:48 Privát üzenet
ha bármelyiket is szeretnéd, nem lenne a másik.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 6. 00:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
6 osztályos vagyok lány Többen szóltak hogy ugyanúgy szerelmes belém egy srác én ugyan nem vagyok érte oda de egyszer azt érzem hogy "én meg ő " fúj! Máskor pedig teljesen mintha...
2 fiúba vagyok egyszerre szerelmes. Nemtudom hogy melyiket válasszam mind2t ugyanúgy szeretem. Kit válasszak?
Milyen erzes szerelmes lenni egy fiuba, aki viszonozza es ugyanugy erez irantad, mint te iranta? Milyen amikor megolel, megfogja a kezed, megcsokol?
Ha valaki kómába van pl: 2 évig az illető szerelmes valakibe és egyszer csak felkel akkor ugyanúgy szerelmes lesz/marad?
Valaki megtudná nekem mondani, hogy a Naruto Shippudenben ki kibe lesz szerelmes? Itt arra gondolok, hogy például Sakura úgyanúgy Sasukéba szerelmes vagy már Narutoba?
Ha valaki szerelmes. Es azert nem tud enni tartosan pl 2 honapig. Csak napi egy tanyer zabpelyhet vagy semmit. Mert taplalja a szerelem. Az koplalas? Es utana ugyanugy megvannak a kovetkezmenyei.

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!