Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg úgy lehet elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg úgy lehet elfelejteni és tovább lépni a volt párunkon hogy új kapcsolatba kezdünk?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok volt barátom 17. 9 hónapig voltunk együtt a barátommal első igaz szerelmem volt és neki is én együtt vesztettük el de megváltozott és szakítottam. Ő új kapcsolatba kezdett 1 hét után és én belegondoltam nem tudnék más fiúra ugynézni ahogy rá furcsa és őt képzelnem oda még egy darabig ha egyből új kapcsolatba mennék. Sokszor hallottam hogy általában akivel szakítanak az hamar új kapcsolatba kezd így próbálja elfeljteni a múltat vagy bosszú vagy így akár túllépni?

Szerintetek?



2018. jan. 11. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki túl hamar új kapcsolatba kezd (par hét, néhány hónap), az vagy mar eleve azzal az emberrel csalta a párját vagy a masik emberrel csak felejteni akar, csak “pótlék”.


Elobb vagy utóbb mindenki tovább lép. Az élet nem all meg egy szakítás miatt, ráadásul ilyen fiatalon.

2018. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyértelműen nem megoldás, te ne is gondolkozz azon hogy kapcsolatba lépj ha meg nem állsz készen rá. Az idő viszont begyógyitja a sziveket és hozza magával az új szerelmet. A barátod nem azért lépett új kapcsolatba, mert túl van rajtad, hanem mert igy próbál elfelejteni, mert valószinűleg nagyon szeretett, te szakitottál vele, és őt viselte meg jobban a dolog. Várható, hogy hamarosan szakit a mostani barátnőjével. Te próbálj a saját utadon menni és légy boldog:)
2018. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!