Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen a legtöbb szép lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb szép lány?

Figyelt kérdés

14-19 éves lányok

Miért van az , hogy rengeteg gyönyörű lány, nem tarja magát szépnek ami még talán oké is lehet. Vagy még önbizalomhiányosak is, persze ez egy nagyobb városra még pedig pl az Érdi lányokra értem azokra is akik bulizni járnak. Persze van sok beképzelt átlagos vagy csúnya lány is amit szintén nem értek. Mert én gyakorlatilag 15-20 km-től lakom a várostól! Oda is járunk bulizni, és suliba is oda járok. Elvileg más nem kicsi városokba is ugyanez van! Én is fel akarok szedni egy ilyen lányt de nem tudom , hogy egyátalán egy 14 évesnek is

kellenék e. Macis de izmos testalkatommal 172 cm-es magasággal amihez ugye 84 kg vagyok amiből olyan 4-5 kg-t le fogok szálkásítani és ugye én is még csak 17 vagyok, lehet nekikinkább 20 feletti fiú kéne. Csak azért írom ezt, mert sok 14 éves lányt látok 20 éves fiúval. Viszont Elvileg jól nézek. Nem értem meg. Ilyen kaliberű lányok miért önbizalomhiányosak? Talán rossz szülők, vagy mivel sok szép lány van Érden? Esetleg mert a fiúk nagy része csak, a legfelsőbb kategóriás csajokkal állnak

le, bár nem így vettem észre! Legtöbben beérnek egy simán szép lánnyal is. Bár soknak nincs barátja se, ami lehet azért van mert

minden fiúról azt hiszik , hogy bunkók! És igazából

én is egy ilyesmi lányt akarok fel szedni, esetleg lehet egy kis önbizalomhiánya. Legalább talán kilábalhat belőle ha mellettem van. Bár nem tudom , hogy kellek e bárkinek is. Egyátalán egy kavarásra is. Mert 17 évesen még nem volt párkapcsolatom ami elég gáz. Sokan cikiznek is vele. Meg ugye lehet , hogy őket inkább a 20 év feletti fiúk érdeklik.



2019. ápr. 11. 15:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban mindenki erzekenyebb, tok termeszetes ilyenkor (szerintem), hogy egy csomo lany nem tartja magat jonak vagy szepnek...az oka talan annyi, hogy neten egy csomo szerkesztett not latnak es olyanok szeretnenek lenni, mint ok, de ha ez nem jon ossze akkor meg szomoruak es a hibaikat nezik.
2019. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom hiánynak nagyon sok oka lehet. Az előttem szóló kolléga példáján keresztül egészen a kisebb kori traumákig (pl. piszkálták általános iskolában, a szülei nem foglalkoztak vele rendesen, stb.)

Abba viszont hadd kössek bele, hogy "ilyesmi lányt akarsz felszedni". A lányok nem erre vannak. Ha kölcsönös szerelemből jöttök össze, az teljesen rendben van, de csak azért mert még nem volt kapcsolatod ne próbálkozz önbizalomhiányos lányokkal! Pont ezen tulajdonságuk miatt könnyen kihasználnád őket, ami később még komolyabb lelki sebeket okozna nekik!

2019. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szar szüleim miatt van padlón az önbizalmam. 17L
2019. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Papucs112 ***** válasza:
100%
Hát ha te a kósos "szép" lányokra gondolsz akkor ne csodálkozz, 15 évesen rosszabbak mint egy kiégett 50es. A többi szép lánynak meg pont emiatt van önbizalomhiánya, mert az agyonvakolt-félvárosátmentrajta-cigispiás-műkörmösfestetthajú k@πvák jobban érvényesülnek mint a többiek (mikor az iq-juk a 100at sem üti meg).
2019. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#2 nem azért szeretnék ilyen csajt mert könnyebb őket felszedni, ez hülyeség. Hanem gondolom egy ilyen csaj általába kedvesebb, mint a nagyratörő beképzelt r””ibi ! Aki elmegy egy buliba és 5 10/10-es csávóval smárol. Ha meg oda megy egy 10/9-es akkor azzal szóba sem ál! Közbe meg a csaj se biztos , hogy 10/10-es. Bár önbizalomhiányos emberbe is van olyan! Aki mégis egy szánalom emberileg...
2019. ápr. 11. 16:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Inkább korodbelieknél próbálkozz, 14éves kislányhoz abszolút nem egy kanos 17-es való! Szóval szerinted egy 14 éves lány önbizalom hiányos, de közben 20 éves pasija van és szerinted így van rendjén? Azok a lányok inkább a ribi kategóriába tartoznak, akik nem önbizalom hiányosak, csak szeretik, ha fényezik őket...
2019. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezek tényleg önbizalomhiányosak,azok akik 14 évesen 20 éves fiúval vannak meg lehet ,hogy tényleg rbik Csak nem tudom mik az ízléseik. Egyébként igazából nekem a 15-16 éves korosztály jön be a legjobban!
2019. ápr. 11. 16:59
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy leginkább a külsőt nézed. Lehet, hogy csomó lánynak bejössz, csak nem veszed őket észre, mert mondjuk nem "10/10"-esek. Persze nyilván én is úgy gondolom, hogy számít, de te konkrétan olyan mintha kifejezetten csak azt néznéd...
2019. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8-as huzz inkább innen nem azt se tudod mit olvassol. Te bizalomhiányos, semmirekellő, igéyntelen buta gyerek...
2019. ápr. 11. 17:36
 10/19 A kérdező kommentje:
Mert gondolom neked semmi igényed sincs!
2019. ápr. 11. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!