Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, akik olyan lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik olyan lányokkal barátkoztok, akik fiúsabban öltözködnek, esetleg rockerek, el tudnátok képzelni magatok mellé egy nagyon szép, nőiesen öltözködő, lelkileg érzékenyebb lányt barátnőnek?

Figyelt kérdés
vagy inkább maradnátok az olyanoknál, mint akikkel barátkoztok?

2019. jan. 28. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ melyik néz ki jobban külsőleg és belsőleg.
2019. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem simán elfogadnám a barátnőm ha ilyen lenne vagy csak ismerkedésben sem nagy dolog.
2019. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
86%
Nem, nálam a nagyon szép nő kizáró ok.
2019. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem minden rocker srác akar magának feltétlenül egy szintén rockzene imádó barátnőt, illetve nem minden rocker egy érzéketlen tuskó, bármennyire is ez a sztereotípia manapság. Köztük is akadnak lelkileg érzékeny emberek, ezért sosem fogod megtudni, hogy van-e nála esélyed, ha nem próbálod közelebbről megismerni. Lehet, hogy a külvilág felé azt sugározza, hogy nagyon kemény meg minden, de igazából simán előfordulhat, hogy ő is olyan érzékeny, mint te. Egyébként... azt még mellékesen megjegyzem, hogy mindenkinek mást jelent a "nagyon szép", tehát semmit ne vegyél készpénznek.
2019. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, nem magamról alkottam meg a "nagyon szép" diagnózist, a környezetemtől kaptam sokszor pozitív visszajelzést a külsőmmel kapcsolatban, de persze tudom hogy ez nem garantálja hogy ennek a srácnak is bejövök. Egyébként ő nem rocker, csak a lányok akikkel barátkozik. Azt meg tudpm róla hogy elég érzelmes ő is
2019. jan. 28. 17:42
 6/6 anonim válasza:
Bizony.. én is rocker vagyok de eddig csak "átlagos" barátnőim voltak egyik se hallgatott rockot. Sőt kifejezetten utálták. És egyikkel se ez miatt mentünk szét.
2019. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!