Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » El kéne engednem a lányt vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonamehaha kérdése:

El kéne engednem a lányt vagy próbálkoznom kéne még nála. Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
A több mint fél éves kapcsolatom egy hete ért véget. Sok veszekedés előzte meg a szakítást, de általában nem nagy dolgokon vitáztunk, de elég komolyan. A lány azt mondta, hogy nem bírja tovább ezért szakít (már sokszor mondta előtte is, de akkor szerencsére sikerült lebeszélnem). Mivel az iskolában sokszor látjuk egymást ezért még nehezebb lenne túlépni. Én nem szeretnék,mert még szerelmes vagyok belé. Ő is szeret és azt mondta nem akart szakítani, de muszáj volt. Nem viseljük túl jól és már beismertem neki, hogy miben kellett volna változnom, hogy ne veszekedjünk és működjön a kapcsolat és mondtam, hogy úgy érzem képes lennék folytatni úgy. De elutasított pedig tudom, hogy szeret. Hagynom kéne, vagy ha nem, akkor hogyan kéne visszahódítanom?

2019. ápr. 14. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő dobott, egyszer pedig már meg is próbáltad vissza szerezni, de vissza utasított. Szerintem őrizd meg a méltóságod, és hagyd a francba.
2019. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egy darabig próbáld meg visszahódítani, de ne felejtsd el, hogy ha ő tovább akar lépni, akkor neked is hasonlóképp kell cselekedned. Ha úgy érzed, változtál és készen állsz arra, hogy boldoggá tedd őt, gondolj bele abba, hogy hány lány van még, akit szintén boldoggá tehetsz. Harcolni tudni kell, de ha reménytelen, feladni is.
2019. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elengedném én, de komoly érzelmek kötnek hozzá és nem megy és nem ad egyértelmű választ amikor visszautasít ezért még inkább csak rajta agyalok
2019. ápr. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!