Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rákos vagyok. Elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákos vagyok. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Párommal 2 évesek leszünk nemsokára. Szeretem és ő is engem. De rákos lettem. Vagyis most diagnosztizálták. Sajnos nincs sok hátra már. Elméletileg pár hónap és vége. Viszont nem tudom mit tegyek.

Elmondjam a barátomnak?

Nem akarom,hogy lássa ahogy tönkre megyek és azt sem szeretném,hogy ő menjen ez miatt tönkre. Úgyhogy úgy gondoltam jobb lenne ha szakítanánk. Ő menne az útjára én meg nyugodtabb leszek.

Lehet írtónagy hülyeséget csinálnék.

Mit tegyek?

Előre köszönöm válaszaitok!

További szép időtöltést.



2019. ápr. 16. 20:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Először is, sajnálom.

Másodszor pedig, joga van tudni, mert az élete része vagy.

2019. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom.

És igen, mondd el neki.

2019. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sajnálom:c

Mondd el neki, a helyében én is szeretnék tudni róla

2019. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9%

Szereted őt?


KOMOLYAN szereted?


Ha igen, hagyd el!

Inkább érezze kirúgva magát, mintsem végig kínlódja a dolgot veled.

2019. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mondd el neki! Ő nagyon nem szeretne, ha hazudsz neki....
2019. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
3%

Ezt nézd meg, mielőtt döntenél!


[link]

2019. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Sajnálom! :(


Hadd meséljem el, hogy még főiskolásként jártam egy halálos beteg lánnyal. Tudtam, hogy voltak életveszélyes műtétjei, de azt nem tudtam, hogy menthetetlen az állapota. Ő azt tette, hogy elhagyott, mielőtt az utolsó stádiumba lépett volna. Nem fogok hazudni, AKKOR tényleg könnyebb volt abban a tudatban élni, hogy lelépett egy másik sráccal. Aztán megtudtam, hogy mi is az igazság. (Mert hidd el, az ilyet nem lehet örökké titkolni a másik elől.) Amikor megtudtam, rohadtul éreztem magam. Egyszerre éreztem keserűséget és csalódottságot. Megértettem a döntését, de irtóra fájt, hogy pont akkor lökött el, amikor a legnagyobb szüksége lett volna egy társra. És talán önző gondolat, de sokkal könnyebben egyenesbe jött volna utána az életem, ha eleve tudom, hogy mi történt vele. Persze, akkor összetörtem volna, de hamarabb talpra tudtam volna állni, mint így, hogy nem csak elhagyott, de be is csapott. Ez őszintén szólva a kapcsolatunk emlékét is tönkretette.


Tudod, ha szeretünk valakit, akkor nem csak akkor szeretjük, amikor minden szép és jó. Pont ez egy igazi kapcsolat lényege: hogy ott legyünk egymásnak a legnehezebb, legrosszabb pillanatokban is. Ha tényleg szereted őt, akkor nem fogod átverni. Akkor őszinte leszel vele, és megadod neki azt a lehetőséget, hogy a végsőkig a társad lehessen.

2019. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak!♡ szerintem is megérdemli hogy tudja!😔♡
2019. ápr. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom 😔 Szerintem mindenképp mondd el neki és szerintem ne szakíts vele, nekem sokkal jobban fájna az hogy nem lehetnék vele ott az utolsó hónapokban.
2019. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
59%

Nagyon sajnálom......



Őszinte leszek: olyan szempontból is gondold végig, hogy ő mennyire érett, nem áll-e fenn a veszélye annak, hogy nem bírja a terhet és ő hagy el téged.


Csak magadra gondolj, azt tedd, ami most Neked a legjobb.

2019. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!