Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kérdezzem megy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem megy egy lány címét?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy ugye hétfőn locsolás lesz, és el akarok menni meglocsolni az egyik lányt akit ismerek, viszont nem tudom hogy hol lakik, és hogy kéne megkérdeznem, hogy ne jöjjön rá feltétlenül. (Ja és amúgy szoktunk néha beszélni telefonon is, de nem olyan sokat) 16/F

2019. ápr. 20. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig jelezned kéne,h mész/mennél..sokan el is utaznak ilyenkor.
2019. ápr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy olyan barátod, aki megy hozzá alapból, akkor menjetek ketten. Ha nem ismered eléggé és egyedül mész, kínos szituáció is lehet, például rákészülsz az alkalomra és nincs otthon.
2019. ápr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A lánytól kérdezném meg. Nyíltan játszanék. Megmondanám neki, hogy szeretnék elmenni megolcsolni és megkérném, hogy adja meg a címét.

Szerintem ez sokkal emberibb, mint a "meglepetés": itt vagyok, teljesen fura módon, tudom hogy hol laksz, pedig sosem adtad meg a címed és most rád srpiccelek.

2019. ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
,,Rád spriccelek" XD Ez nem a szexualitás kategória!
2019. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
A húsvéti nyuszi néha ruhával zúgol. A legenda szerint a teremtmény színes tojásokat kap a kosárában, édességében, és néha gyerekjátékokban, és hasonló varázslatot mutat Babu vagy Christkind számára, aki ennek következtében az előző éjszaka gyermeki ajándékokat visel.
2019. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerjük annyira egymást, igazából a barátaim se ismerik szóval egyedül mennék, de azt nem tudom hogy kéne ráírni. Hogy kérdezzem meg? amúgy köszi a válaszokat!
2019. ápr. 21. 00:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem is szereti a locsolkodást; szerintem hagyjad, majd, ha olyan szinten lesztek egymással, hogy már alapból is tudod a címét, akkor menj el hozzá locsolkodni max. Ja és előtte akkoris viszont szerintem is szólj neki. De amúgy mindenképpen szerintem jó ötlet szólni. De amúgy lehet , hogy tökre nem érdekli ez; mégha nincs is ellenérzése pl a locsolkodással kapcsolatban.
2019. ápr. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Off


#4

akartam írni, hogy a kis locsolómmal, de akkor az lett volna baj, hogy a kérdezőnek nagy a locsolója. :)

Amúgy a húsvét egy termékenységi ünnep és azokat locsolják meg, akiknek még pántlika ott van a hajukban, azaz leányok, azaz még nem lettek eladva a házassági intézménynek.


Szóval igen. Szexuális tartalma is van ;)


On

2019. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj!Tényleg,ehhez még mikor már kikapcsoltam a gépet, akartam írni! :) Szerintem küldjél neki fészen egy képeslapot, állítsd össze a paintben, legyen rajta egy nyuszi mondjuk ecsettel meg tojásokkal a kezében, és akkor legyen mellette egy ilyen kis valami versike, hogy "Ingyom-bingyom akármi, szabad-e locsolni", mondjuk a jobb fölső sarokba, és akkor ezt küldd el neki, és akkor ez csak ilyen jelképes meglocsolás lesz; hogyha azt mondja , "igen", és akkor így leírod neki akár idézőjelbe alá, hogy "locs-locs", mintha meglocsolnád; szerintem az is aranyos lenne, de lehet, hogy pl nem ez lesz a reakciója, és akkor meg el lesz számítva ez az egész:):):) De amúgy megírhatod neki, hogy csak jelképesen , szimbolikusan "meglocsolnád" így, fb-on keresztül.
2019. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*"Ingyom-bingyom akármi, szabad-e locsolni"

Még így is jó szó szerint, mert ígyis humoros, mosolyt tudna csalni az arcára, de egyéb versike meg idézet is lehet rajta; képet meg találsz a neten; akár még színező is jó, hogy csak a körvonala van meg:) És nem kell, hogy egymásba lógjon a kép a szöveggel, mellé is tudod rakni:)

2019. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!