Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek a barátnőmmel így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátnőmmel így?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt. Mindketten erős gimibe járunk, tudjuk mik akarunk lenni a jövőben. Eddig teljesen "normális" életünk volt.

Barátnőm viszont most elindult egy durvább bulizós irányba. Én most 3 hónapot külföldön voltam, tanulás céljából. Barátnőm legjobb barátja egy fiú, és ez a fiú vitte bele ebbe a társaságba. Minden pénteken a Deákon vannak, isznak, szívnak. Vizipipázni járnak suli után. Ezzel a társasággal jár bulizni a barátnőm. Ezekben a bulikban nagyon 'bulis' alakok vannak, akikkel nem akarnám a barátnőmet egy társaságban tudni.

Ez ebben a 3 hónapban alakult ki, ebben biztos vagyok.

Mindig annyit iszik, hogy képszakadása van másnap, néha füvezik is (ezzel normál esetben nincs bajom).

Nem tudom mit kéne kezdenem a helyzettel. Próbáltam mondani neki,hogy ez a társaság nem neki való. Azt mondta, hogy nem is ismerem őket és csak elítélem őket mert füveznek és jól érzik magukat.

Megpróbáltam megismerni őket, de nem 'örültek' hogy ottvoltam.

Amikor velem van a barátnőm, minden olyan mint régen.

Tulajdonképpen nem is tudom mi a kérdés... Mit tegyek szerintetek?

Barátnőm, és én is 17 évesek vagyunk.

Köszönöm


2019. ápr. 20. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal, ki akarja élni magát. De mivel "minden jót elrontasz" és ki vagy neki, hogy megmond mitől legyen boldog a nyakamat teszem rá, hogy szakít veled.
2019. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne téged, akkor megértené, hogy aggódsz érte. Elhiszem, hogy szerelmesek vagytok egymásba, és azt is elhiszem, hogy ő is szeret téged, de szerintem (legalábbis azok alapján, amit elmeséltél) nem eléggé. Ha te nagyon nagyon nagyon szereted, akkor küzdj még érte egy kicsit, de ha semmi sem változtat a jelenlegi helyzeten, akkor szerintem szakítanotok kéne....
2019. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarja élni magát, amibe te beleszólsz. Most ért el arra a pontra, hogy neki senki sem parancsolhat, mert így érzi jól magát. Az sem javít a helyzeten, hogy fiú a legjobb barátja. A fiú-lány barátság nem működik, mert az egyik fél mindig többet érez. Gondolkozz el a szakításon, mielőtt ő dobna téged.
2019. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon csodálkoznék és hidd el - nagyon örülnék, ha a lány a Te tanácsodra (unszolásodra) szakítana ezzel a társasággal. Aligha szakít, Te pedig ezt nem fogod neki tolerálni, tehát szakítani fogsz vele.
2019. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!