Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A problémám az, hogy szakított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám az, hogy szakítottam a barátnőmmel (aki életem legmagyobb hibájára osztálytárs volt) és azóta mindenki azzal cikizik hogy így vagyok b. zi meg úgy b. zi. Ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Már a napjaimra is rámonyja a bélyegét, pedig mindenkit biztosíthatok heteró vagyok az összes barátom otthagyott, mikor a legnagyobb szükségem lenne rájuk, és ezt már nem bírom.. Már nem egyszer volt olyan eset amikor sírva jöttem haza 15 éves fiú létemre... Ezzel mit kezdjek mert én már nem bírom elviselni.
2016. márc. 7. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, két út van. Vagy teljesen ignorálod, vagy pedig fenyegetően lépsz fel, és verbálisan/fizikailag bántalmazod ezeket az embereket.
2016. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szard le őket. Ha meleg lennél és azt cikiznék ki hogy ez mennyire gáz akkor kéne törődnöd vele. De nem vagy az igaz? Hát akkor meg had mondják, ne foglalkozz velük és majd megunják. Én is azt szoktam hogyha valami hasonló helyzet alakul ki akkor mosolyogva megmondom hogy "nem így van", esetleg érvelek is az állítás mellett. Ne foglalkozz velük tényleg fölösleges, pont ezért csinálják
2016. márc. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sosem voltak a baràtaid azok, akik elfordultak tőled. Majd lesznek mások. Az, hogy ezzel cikiznek, egyfajta érzelmi gyengeség, irigyek rád. Nekik volt már barátnőjük?
2016. márc. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lennél emiatt b. zi? Nem is értem. Nekik volt már barátnőjük? Ha nem akkor valószínűleg ezért csinálják. Nem tudnak mit kezdeni egy ilyen helyzettel. Teljesen normális, hogy kilépsz egy kapcsolatból, amiben nem érzed jól magad. Üzenem a kisfiúknak, hogy a felnőttek világában ez így működik, jobb, ha ráeszmélnek.
2016. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!