Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szakítanátok valakivel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok valakivel, aki 3 hónapja nem látogatott meg, úgy hogy ő Miskolcon él te pedig Pesten?

Figyelt kérdés
Egyszer elindult, de visszafordult, mert "felidegesítette" a vonat lassúsága. Előtte kb 3x találkoztunk, azelőtt sosem. Mit.gondoltok? :D

2019. ápr. 20. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában ezért nem, na de ilyen indok...

Oké, én a másik véglet vagyok, volt olyan barátnőm, akiért 8 órát utaztam minden egyes találkozáskor... de még ha valaki nem ilyen elszánt, ez a "felidegesített a vonat" érv akkor is baromi gagyi érv. Egy szerelmes ember amikor már úton van, ne forduljon vissza. Legyen már fontosabb a barátnője, mint pár perc késés.

2019. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogy ez együtt járásnak számít? Akkor igen, szakítanék.
2019. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Ha ennyire nem érdekled, akkor menjen... szóval ne Pestre, de az is P-vel kezdődik. Mellesleg hogy lehet visszafordulni a vonattal?
2019. ápr. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Önmagában nekem az is fura, hogy csak 3x találkoztatok. Én is ezen a vonalon járok és mostanában nem is volt nagy késés. Az nem opció, hogy te menj?
2019. ápr. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el sem indult, és ez a leghülyébb kifogás amit hallottam arra az esetre, ha nem akar veled találkozni.
2019. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is keres és nem lehet ezt vele megbeszéélni akkor eléggé elgondolkodtató... 3 találkozás után már kialakult a kapcsolat, hogy jártok?
2019. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Beszarok hogy van olyan lány aki ezt beveszi,holy milyen. Csak szórakozik veled a srác
2019. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat csak akkor működik ha mindkét fél akarja és meg is tudják beszélni a vele kapcsolatos problémákat. Az utazás és az ezzel járó dolgok: idő, anyagiak is ilyen.


A korábbi találkák hol zajlottak? Megoldható a másik elszállásolása?

2019. ápr. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!