Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16,17 éves fiúk/lányok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16,17 éves fiúk/lányok, ti szakítanátok, vagy együtt maradnátok ezek után?

Figyelt kérdés

Barátommal több, mint 1,5 éve vagyunk együtt és mostanában semmi sem az igazi.. osztálytársam/"barátnőm" ráírt barátomra (ismerik egymást személyesen is általam, egy tanévzáró bulin futottunk vele össze és akkor ismerkedtek meg valamennyire, addig meg csak látásból "ismerték" egymást) és nagyon sokat beszélnek, akkor is, mikor én barátommal vagyok. Mondtam barátomnak, hogy engem ez zavar, de azt mondta, hogy nincs okom féltékenynek lenni. Megkérdeztem azt is, hogyha nem lennék összejönne vele? És csak annyi volt a válasza, hogy az XY-nak nem ő az ideálja és az XY tuti nem jönne vele össze. De én arra voltam kíváncsi, hogy ő igen, vagy nem, de terelte.. aztán kisidő múlva megkérdeztem, hogy érez-e valamit iránta, vagy megkavarta-e a gondolatait és azt mondta, hogy igen, gondolkodott azon, hogy vele milyen lenne. És igazából emiatt is azt érzem, hogy megunt, meg szinte nem akar semmi közös programot csinálni. Ha felvetem, hogy csináljunk valamit, akkor terel, vagy azt mondja, hogy fáradt stb.. megkérdeztem, hogy szeret-e még és igent mondott, de azt mondta, hogy kicsit hiányolja, hogy felhőtlenül bulizhasson, olyan legyen, mint egy singli velünk egyidős (16,17 éves) és megtapasztalhassa a futókalandokat és az ilyesmi dolgokat.. legjobb barátját megkérdeztem, hogy ő mit gondol erről és ő azt mondta, hogy szerinte elveszett a dolog.. folyamatosan rosszul érzem magam miatta, nem vagyok boldog és haszontalannak érzem magam, de semmi egyenes választ nem ad, hogy szakítani akar, vagy velem maradni.

Fiúk/lányok, ti az én helyemben mit csinálnátok? Szakítanátok, vagy elviselnétek a fájdalmat, mert szeretitek a párotokat?



2017. aug. 9. 11:41
 1/6 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Hát...ebben egyértelműen megvan az,hogy nagyon szabadságra vágyik,mert te ezt sajnos nem tudod neki megadni,ő meg szeretne nagyobb szabadságot,esetleg nyitott kapcsolatban szeretne veled lenni,ezt beszéljétek meg,ne hagyd annyiban.
2017. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A harmadik szem ***** válasza:

16-17 évesen sok az a másfél év egyszerre, szakítsatok, hogy legyen tapasztalatotok, és ne fussatok bele ilyen problémába a következő párotokkal.

Igaziból, meg nagy szerelemből úgy is annyi van ahányszor próbálkozik az ember.

2017. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele te el pl. bulizni, veled is megkaphatja a "nagyobb szabadságot"
2017. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


#1 szerintem nem túl jó ez a nyitott kapcsolatos dolog, akkor már inkább szakítanánk, mint ez.. de felhozom azért neki, hátha mond rá valamit.


#3 elmennék én vele bulizni, de úgy sem érezné magát szabadnak, mert akkor nem flörtölgethetne, meg ilyesmi..


Az lehetséges, hogy azért unhatott meg, mert 5 éve ismerjük egymást és előtte a legjobb barátom volt?

2017. aug. 9. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakítanék, ennek így nincs értelme.
2017. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. De megindokolnám neki, hogy miért.
2017. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!