Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Énvagyokén29 kérdése:

Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, lassan egy éve vagyunk együtt. Nagyon megszerettem, tényleg, imádok vele lenni, és egyfolytában ő jár az eszemben. Elvileg ő is szeret. Viszont az elmúlt félévben csak úgy találkoztunk, hogy én hívtam, ő sosem. Vagyis de, de csak úgy, hogy a haverjait is hívta. Ez olyan heti két alkalom, plusz ha én mondom, hogy menjünk el valahova ketten. Szóval nem az a baj, hogy ritkán találkozunk, hanem az, hogy ő nem hív sosem, hogy találkozzunk kettesben. Próbáltam már beszélni vele erről többször is, de nem változott semmi. Szerintetek ez így normális? Ez az első kapcsolatom, úgyhogy nem igazán tudom, mi lenne a jó döntés. Szakítani nehéz lenne, mert tényleg szeretem, de néha azt érzem, ennek így nincs értelme, szinte olyan, mintha a haverom lenne. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű szakítás, ha meg aztán felébred és változtatni akar és ezt bizonyítja is akkor tényleg szeret és újra megpróbálhatjátok.
2017. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ülj le vele kettesbe, és kérdezd meg hogy szeret-e még és miért csinálja ezt

adj mégegy esélyt a kapcsolatnak

2017. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hívd sehova, és hanyagold el, ne írj neki. Ha változik, azaz keres és hív, akkor okés, csak néha bebambul. Ha nem keres, akkor nincs kérdés...
2017. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát de keres. Csak én azt szeretném, hogy úgy hívjon el találkozni, hogy csak engem.
2017. aug. 10. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet, állítsd döntés elé. Vagy változtat ezen vagy szakítasz vele, mert neked ez fontos és te igényled ezt. Én pl. nem szakítanék emiatt, én elmondanám neki, hogy ha elhív valahova akkor vele akarok lenni, nem pedig a haverjaival.
2017. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk barátnőmmel 2 hónapja szakítottunk.

Mondjuk ott volt más baj is de erre fogta főleg.

2017. aug. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó és te hogy élted meg ezt? Kíváncsi vagyok, milyen ez pasiszemmel.
2017. aug. 11. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!