Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Készen állok az elsőre? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készen állok az elsőre? Vagy várjak 18 éves koromig vele?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 2 éve együtt vagyunk, én 16 vagyok, ő 17. Már történtek köztünk kissebb dolgok, előjáték, szex viszont még nem (mindketten szüzek vagyunk még). A nyáron 2 hetet együtt töltünk, egy hetet nálam, majd egy hetet nála (természetesen szülők otthol lesznek) és ő nyíltan rákérdezett, hogy akarom-e, hogy akkor megtörténjen, mert ő igen. Én viszont tanácstalan vagyok, még túl fiatal lennék? Várjak 18-ig? Vagy ne? Attól nem félek, hogy emiatt elhagyna, ő nem olyan, igazán szeretjük egymást. Viszont az is megtörténhet, hogy nem lesz rá alkalmunk. Vagy éppen pont lesz.

A véleményeteket szeretném kérni, mit gondoltok erről, várjak-e 18-ig, vagy ne? Ti mit tennétek az én helyemben?



2019. ápr. 25. 00:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy lány vagyok.
2019. ápr. 25. 00:04
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Ha már 2 éve együtt vagytok, igazán rátok férne egy nagy adag kefélés!

Nem fogod megbánni, nincs veszíteni valód!

2019. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
77%

Szia! :)

Az én véleményem az hogyha te szereted őt és ő is ugyanúgy téged akkor nem érdemes még egy évig várakozni főleg ha 100%-ig megbízol benne.

19/l

2019. ápr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Zsombi55 ***** válasza:
66%

Amíg védekeztek jelenleg nemkívánatos eredmények ellen addig nem számít.


Attól, hogy vársz még nem lesz se jobb se rosszabb.


A védekezésen kívül .. amíg te is szeretnéd vagy nem izgat de biztos nincs ellenedre akkor szerintem akármikor. S ez fordítva is működik.

2019. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyunk Amerikában, hogy 18 alatt bűncselekmény legyen. Ha úgy érzed, készen állsz rá, hajrá! 16 évesen tök rendben van a dolog, igazából 14 fölött már nyugodtan.


Mondjuk túl sokat ne várj, mert gondolom, a barátod is szűz. Azt a szerencsétlenkedést, amit majd le fogtok művelni, érettebb korodban a fejed fogva fogod elmesélni valakinek. (Kívánom, hogy ne kelljen, mert még akkor is az legyen melletted, aki szintén emlékszik.)


Neki meg javaslom, olvasson utána a dolgoknak. Az első nemcsak azért különleges, mert első, hanem óvatosnak is kell lenni. Szűz lány még tapasztalt férfinak sem mindig egyszerű.

2019. ápr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
93%

A szexualitás nem korhoz kötött dolog. Valaki megérik rá 13(!) évesen is, valakire még vigyázni kellene 20-on túl is.

Akárhogy is, ha bizonytalan vagy, kedvesen, de határozottan mondj nemet rá, és beszéld meg vele azt, hogy lesz még alkalmatok erre bőven az életben, de nem akarod elsietni.


Ha ezt nem érti meg. Hát akkor talán nem is hozzád való. De ne feküdj le valakivel csak azért, hogy megtarthasd őt.

2019. ápr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
8%

Pff, ennyit szarozni egy jó kis dugáson...

Miért nem házasságig vársz akkor már, az a biztos, nem?

2019. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj vele. Tudod miért??

Mert megfogalmazódott benned ez a kérdés. Ha nem vagy biztos magadban, akkor még várjatok vele. Itt most nem az számít, hogy 16 vagy, hanem hogy vannak még kétségeid és kicsit félsz tőle. Ezért nem kellene még. Ha biztos lennél magadban nem itt kérdezgetnéd az embereket, max tanácsot kérnél, hogy mit és hogyan kell vagy kellene csinálni. Ha nem is a 18. szülinapodig, de várj még vele. De az is lehet, hogy mire oda kerül a sor, hogy együtt lesztek, lehet nem lesznek kétségeid. Ezt neked kell érezni, hogy mikor állsz rá teljesen készen. Amíg ez nincs így, addig hanyagoljátok szerintem.

2019. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, várj még vele, nem vagy még kész rá.

De nem kell a 18-at kikötni.

Mi van, ha már 17 évesen kész leszel?

2019. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne az lebegjen a szemed előtt, hogy 18 évesen és egy naposan már jó, de 17 évesen 364 naposan nem. Érezni fogod, mikor szeretnéd.

Viszont ha ez a kérdés így megfogalmazódott benned, lehet, hogy még várnod kéne. Persze a nyár is odébb van még és a 2 hét együtt töltött idő is befolyásolhat, de alapból ne ebből indulj ki.

Ami fontos, hogy mindenképp nézzetek majd utána a védekezésnek (leginkább a gumit javasolnám, de rajtatok áll) és annak, hogy ha beüt a baj(pl elszakad az óvszer), hol van a legközelebbi ügyelet ahol felírnak eseményutánit.


19/L

2019. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!