Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vissza tudnám szerezni az exemet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudnám szerezni az exemet?

Figyelt kérdés
Régebben szakítottam vele, borzasztó bunkó módon. Azóta újra összejöttünk, de nemrég ő szakított. Azt mondta, még mindig nem tette túl magát az első szakításunkon. Es ez szerinte megmérgezte a kapcsolatunkat. Mit tudnék tenni, hogy orvosoljam ezt a problémát? Az a baj, ezt a dolgot nem lehet megváltoztatni. De be akarom bizonyítani, hogy nagyon megbántam és imádom!

2019. ápr. 27. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Elcseszted, másodszor sem sikerült, harmadszorra meg nincs értelme a srác szerint. Joggal gondolja így. Engedd el és lépj tovább.
2019. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Riki miller ***** válasza:
38%
ha már egyszer eltudtátok kezdeni újra többször is sikerulhet egyszer majd sikerül
2019. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ha láthatóan nem illenek össze, nem működik, miért szórakozzanak egymás érzéseivel 56-szor? Ennek nincs értelme...
2019. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nagyon összeillettünk. És még mindig őrülten szeretem. 1,5 hónapja nem találkoztunk. Szeretném visszakapni, lenne is rá esélyem, csak gondolom aggódik, hogy újra elcseszném. De biztosítom, hogy nem fogom!
2019. jún. 7. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!