Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácsok, hogy hogyan szerezze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok, hogy hogyan szerezzem vissza az exemet?

Figyelt kérdés
Fél éve szakított velem. Eddig háromszor szakított velem de valahogy pár nap múlva mindig vissza jött. Fél év elmúlott már de nem keresett. Tudom, hülye vagyok hogy vissza engedtem és hogy még akarom szóval ezzel kíméljetek. Hiányzik és még úgy érzem, hogy szeretem. Ezért szeretném valahogy visszakapni.

2019. febr. 25. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon epekedsz utána, sose kapod vissza. viselkedj elutasítóan, próbáljon ő kapaszkodni.
2019. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Probáld vissza utasitani akárhányszór vissza megy? És aztán ha szerinted megkapta a leckét,Szigoruan mond azt hogy-:ez az utolsó esélyed,Ha még egyszer előfórdul,Nincs több esély!.
2019. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok* most ólvasom hogy fél éve nem keresett,Hát akkor ne is keressen,kit érdekel,menny bulizni,szórakozni,És találj magadnak egy hobbit,amivel eltudod magadat foglalni. És majd jön egy új fiú vagy lány,ami teljesen be aranyozza a napodat!
2019. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2019. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen cipőben voltam. Azóta eltelt 5 év és nem keresett. Nem kár érte szerintem. Éld az életed, próbálj tovább lépni. Van még hal a vízben.

Én pl a mostani kapcsolatomban nagyon boldog vagyok, nem bánom már , hogy az elozonek vége lett.

Ismerkedj, szórakozz, ne várd vissza az exet.

Oka lehetett, hogy többször is szakítottatok és oka lehet, hogy fél éve nem keres. Ez hosszú idő szerintem. Ami nem ment kár erőltetni. Hidd el, jön majd olyan, akinél elképzelhetetlen lesz, hogy szakitsatok meg ilyen hosszú ideig me keressetek egymást

2019. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát fél év az btényleg hosszú idő. Ettől függetlenül szerethet még, lehet fél beszélni veled, mert hogy eutasítanád. Ez mondjuk attól is függ, hogy mi volt az oka annak hogy szakítottatok.
2019. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az oka a szakításnak az volt, hogy bizonytalan volt az egészben. Volt egy másik fiú is aki bejött neki és általában nem tudott dönteni köztünk. Kétszer szakított velem miatta. De mind a kétszer rájött, hogy ő nem tesz meg annyi mindent mint én és mégse érzi azt hogy őt szeretné. A harmadiknak az oka, hogy rájött hogy még fiatal és nem szeretne barátot. Nem áll még készen erre az egészre... Akkor azt mondta hogy később szeretne tőlem valamit, de végül csúnyán váltunk el egymástól.. Elég csúnyán. Azzal a fiúval aki miatt szakított velem az elején még mindig nagyon jó Barátok, osztálytársak de elvileg a mai napig nincs köztük semmi a barátságon kívül.
2019. febr. 25. 22:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Önbecsülésre lenne szükséged, nem az exedre..
2019. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Rakd be a kocsi hátuljába, otthon meg a pincébe zárd be, fontos hogy zárd be
2019. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
9/9 csak vicc :"D
2019. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!