Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugye nem fogunk emiatt szakítani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem fogunk emiatt szakítani?

Figyelt kérdés
Szegedre megyek fősulira.Barátom 1 évvel fiatalabb mint én ő még marad.1 2 éve járunk és úgy érzem mi összetartozunk egyszer nem volt még hogy összevesztünk volna és mindketten szerelmesek vagyunk a másikba. Remélem ha megtudja hogy szegedre költözök akkor nem fog velem szakítani és tudunk találkozni heti kétszer-3szor majd

2019. ápr. 27. 22:23
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha így vann, akkor biztos nem fogtok:)
2019. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja neked biztosra mondani. Az ő szemszögét csak ő tudhatja. Beszéld meg vele.
2019. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont szegedre költöztem az egyetem miatt, barátom másik városban tanul. Hétvégéken mindig együtt tudunk lenni, valószínűleg ha eddig ment nektek, akkor ezután is meg fogjátok tudni ezt oldani.


Egyes embereknek elég heti 1 találka is, de van olyan is, akinek 6 is kevés. Te tudod, hogy a barátod melyik típusba tartozik.

2019. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeged mennyire van messze a jelenlegi lakohelyedtol?


Egyébként beszéld meg baratoddal


Már tudja, hogy Szegedre mész?

2019. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
80km
2019. ápr. 27. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány olyan kapcsolatot láttam működni, ahol még csak nem is minden héten tudtak találkozni!...

Egy valamire való kapcsolat bőven működőképes heti 2-3 találkozással is. Amelyik nem, az bocs, de soha nem is volt igazi szerelem.

2019. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtatok múlik.

Személyes tapasztalataim és látottak alapján nem maga a távolság a gond, hanem a bizalom és a két élet összeegyeztetése. Ha mindketten rugalmasak vagytok és megbeszélitek a dolgokat akkor működhet.

A legtöbb esetben amit láttam az egyik fél egy idő után besokkalt mert úgy érezte ő többet tesz/enged.

2019. ápr. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!