Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugy néz ki hogy a barátommal...

Ugy néz ki hogy a barátommal szakitani fogunk és van egy kutya ami náluk van kertes házba és az enyém. Én magammal szeretném vinni csak az a gond hogy bérházba lakunk és ott nem érezné jól magát, de ott se akarom hagyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 06:51
 1/7 anonim válasza:
0%
Öld meg.
2010. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Megjött kedvenc állatbarátunk.


A kutya elsősorban ott érzi jól magát ahol szeretik. A körülmények úgyszólván, másodlagosak.

Ahogyan mi, emberek.

2010. jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
31%
Szerintem hagyd ott nála. Persze akkor ha nem viharosan szakitotok:)
2010. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ahol a kutyusnak jó,ott hagyd!

Ne a pasival akarj kibabrálni a kutyus kárára:-)

2010. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%

Szerintem gondolkozz el azon, hogy pl.: menyi időd lesz a kutya sétáltatására, fel bírod e azt vállalni hogy, naponta 2x minimum megsétáltatod. Függ a kutya méretétől, fajtájától is.Függ attól is hogy éppen milyen a kutya temperamentuma, menyire "rosszalkodó" típus.

Én nem szakitanám ki a kutyámat abból a környezetből ahol felnőtt, de ez mint már fentebb írtam sok mindentől függ.

2010. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
és a kutya hogy viszonyul a barátodhoz? és ő hozzá? ha szereted a kutyád, az ő érdekeit tartsd szem előtt!
2010. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért nem érezné jól magát a kutya a lakásban szerinted?

mert szerintem azok a kutyák érzik a legjobban magukat akik a családdal fekszenek és kellnek és sokat érintkeznek embertársaikkal napközben is-a kutya társállat és a falkaösztöne sokszor még a létfenntartó ösztöneit is képes felülírni...!

2011. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!