Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell elítélni, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell elítélni, ha gimis, középiskolás lányokkal kezdek 26 éves létemre?

Figyelt kérdés

Természetesen volt már kapcsolatom azonos korú lányokkal, némelyik igencsak hosszúra sikerült. De egy ideje a kb 16 éves lányok társaságát keresem. Hangsúlyozom nem hajtok kizárólag a szexre, vagy ha igen, azt nyílt lapokkal is idősebb lányokkal teszem. De abszolút stabil kapcsolat párti vagyok.

Nem tudom, egyszerűen külsőleg is nagyon tetszenek a vékony, tipikus tini lányok, de még a problémáik is szimpatikusabbak.

Ha nem kihasználni akarom a lányt, miért elítélendő a 10 év?



2019. máj. 1. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert ez gáz. Generációs különbség. Valószinüleg ha haza állítanék veled, akkor a szüleim kiraknának otthonról.
2019. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert összeférhetetlen a 2 generáció te már valószínű kijártad az iskolát dolgozol családot alapítanál számlákat fizetsz míg egy 16 évesnek a legnagyobb gondja ha nem engedték el valahova egyszerűen nem müködik
2019. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért az vicces, hogy ez a generációs különbségek soha nem jön elő akkor, ha a lány 23 és a csávója 43...:D
2019. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem alapítanék családot. Egyszer biztosan. De még jóval odébb van. Hobbik, utazás, közös élmények. Nem mindenkinek a minél korábbi gyerekvállalás a prioritás.
2019. máj. 1. 17:27
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Könnyen manipulálható, értetlen kislányok tetszenek?

Érdkes.

Legalább megvárnád, amig beérik...

2019. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Tegnap este beültünk a barátnőmmel egy pub-ba. A vendégek elkezdtek ordítani nekem:

'Pedofil!' meg hasonló dolgokat. Csak azért, mert én 50 éves vagyok, a barátnőm pedig 21.

Ezzel teljesen tönkretették a 10 éves évfordulónkat.


Az, hogy mikortól lesz valaki önálló és az, hogy meddig gyerek valaki elég egyértelmű egy egészséges embernek. Aki ezt nem akarja megérteni, annak vagy az agyával van baja, vagy cigányként nevelkedett.

2019. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 baby_berry ***** válasza:
43%

Most komolyan ennyire lebecsüli néhány ember a 16 éves lányokat? Attól hogy fiatal még igenis lehet felelősségteljes és érettebb felfogással rendelkező lány! Szóval megválaszolom a kérdésed nem annyira sok ez a 10 év de viszont meglátszik:) nem gáz!


L

2019. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
16 éves koromra mondom azt,hogy nekem aztán nem jönnek be a nálam sokkal idősebn pasik, eddig egyik se győzőtt meg, és szerintem nem is fog. Hogy miért az? Nem ítélem én el, fáj a könyököm,hogy ki mit csinál,de tény az ,hogy egy 26 éves férfinak más szükségletei vannak mint egy 16 éves tininek. Hiába gondolkozik a lány éretten, egyszerűen nem fér nekem bele, hogy,hogy lehet hogy egy 16 és egy 26 éves miért jönnének össze, mi a közös, egy 26 éves dolgozik, már komolyabb tervekkel rendelkezik (jobb esetben), más az érdeklődési kör, míg egy 16 éves 9-10. Osztályos, még lehet nem is tudja mivel akar foglalkozni a jövőben, és hagyjuk már ezt a "de nem csinálok vele semmit", dumát. Lehet,hogy nem de biztos próbálná rábeszélni, és mivel a férfi fél sokkal idősebb a fiatalabb lánynak könnyen eshet bűntudata,hogy na mágis, neki másra van szüksége ezért simán bele megy a dolgokba (ismerek,nem egy ilyen esetet). Aztán ne is beszéljünk arról,hogy titokban kell legyenek a találkák, mert a szülők 80%-a nem támogatja az ilyent. Csak egy 2-3 évet kellene várni és az a 10 év nem lesz olyan sok. Mondom, nekem fáj a könyököm,ki mit csinál, de nem értem miért ne lehetne 4-5 évvel fiatalabkakkal kikezdeni.
2019. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Badarság az egész. Nekem 27 évesen volt 15 éves barátnőm és tök jól elvoltunk! Ha neked a kamasz lányok tetszenek akkor hajrá!
2019. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert gyerekekkel kezdel ki
2019. jún. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!