Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha más lányokkal beszélek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha más lányokkal beszélek az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Perverz dolgokról

#megcsalás #beszélgetésp
2019. febr. 8. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de ne tedd, én mérges lennék sőt....
2019. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem, de nem is férfihoz illő viselkedés.
2019. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En kivagnalak. Lehetne buntudatod es egyertelmu hogy ha mas csajokkal perverzkedsz nem szereted es nem tiszteled a baratnodet, nem lenne maradasod
2019. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked akkor barátnő?


Nem tiszteled, nem szereted.


Megérdemled, hogy pofont kapj és kirúgjanak.

2019. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

Most ne értem miért is kell a kérdezőt támadni, mikor ez csak egy kérdés volt és nem pedig a tett. Én simán der megtenném már miért lenne megcsalás egy puszta beszélgetés tiszta röhögségesek vagytok komolyan mondom. ("Mérges lennék sőt...") ("kivágnálak nem lenne maradásod"), ("pofon kirúgás"). Jaj ne erölködjünk, nem kell a felesleges feszkó. Persze nem védeni akarom a kérdezőt, de azért...

Kérdező!: Szerintem itt az a baj, hogy valószínűleg rosszul fogalmazhattad meg a kérdést ezt a "perverz" szót ki kellett volna hagynod a kérdő mondatból!.

2019. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Előző voltam, és én egy kicsit szabadelvű vagyok ezt illetően. Egyébként nem is értem miért kell ezt annyira felfújni, elvégre nem bűncselekmény elkövetéséről van szó, hanem ez csak egy szimplán feltett kérdés, vagy beszélgetés.


(ff).

2019. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wackler válasza:

TUDTAM HOGY MEGCSALTÁL TE SZEMÉT!!4 AZT HITTED NÉVTELENÜL MAJD NEM JÖVÖK RÁ HOGY TE VAGY AZ?!

ENNYIRE HÜLYÉNEK NÉZEL???????

VÉGEZTÜNK KÉSZ ELEGEM VAN BELŐLED

2019. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD
2019. márc. 14. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!