Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lesz ebből valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből valami?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Már több mint két és fél éve együtt vagyunk a barátnőmmel, de még sosem szeretkeztünk. Persze attól még szeretem, meg minden, de azért így 19 évesen már azért vágyom a szexre is.

Párkapcsolatunk első évében azért nem szeretkeztünk, mert a barátnőm azt mondta nincs még felkészülve rá. Én mondtam, hogy oké, nem sietünk, megvárom. Aztán Egy év elteltével próbálkoztunk volt, de mivel fájt neki ezért behatolás nem történt. Néhány hónappal később újra próbálkoztunk, de mivel akkor is nagyon fájt neki mikor próbáltam behatolni, így aztán akkor is abbahagytuk(minkét eset több órás előjáték után).

Utána nem igazán próbálkoztunk. Inkább beszélni sem akar róla, mert gyengének érzi magát attól, hogy neki nem ment (asszem rágörcsölt a dologra).

A napokban elmesélte, hogy barátnőjének is fáj a szex, pedig ők már sokszor csinálták. Persze az én fejemben a "ők már sokszor csinálták" rész ragadt meg (később létrejött párkapcsolat, mint a mienk), és közben az jutott eszembe, hogy vajon fogunk mi valaha szeretkezni? Vagy hím apácaként fogom leélni az életem.



2019. máj. 2. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg szeretitek egymást nem kell állandóan dugni. Mi is ritkán csináljuk pedig 5 éve együtt vagyunk.
2019. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kommunikáció nélkül nem fog működni. Egy kapcsolatban nincs olyan, hogy egy fontos dolog tabu téma legyen. Ezt csak együtt tudjátok megoldani. Leülsz vele megbeszélni, elmondod, hogy megérted a helyzetét, de neked ez így nem jó. Közösen járjatok utána, hogy mi lehet a gond, esetleg egy nőgyógyászati kivizsgálás is ajánlott lehet. Gondolom még szűz, de ha képtelen kibírni, hogy első 1-2 alkalommal fájhat, akkor ebből sosem lesz semmi. Nem kell beletörődni a sorsodba, mivel nem vagy boldog.
2019. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem állandóan akarom. A ritka nem egyenlő soha.

(Ha pl. valaki ritkán csalja meg a párját, attól még megcsalja. Ha soha, akkor nem.)

2019. máj. 2. 12:58
 4/8 A kérdező kommentje:

Próbáltuk, csak neki tényleg rosszul esik a téma. A téma elkezdése után nem sokkal sírni kezd.

Nőgyógyászra meg gondoltunk, csak nem szeretné, hogy neki ott valaki ott lent járjon. (De szerintem nem sokára rá veszi magát)

Igen szűz.

2019. máj. 2. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

"Leülsz vele megbeszélni, elmondod, hogy megérted a helyzetét, de neked ez így nem jó." A nagy lótuszt, kedves 2-es.

Kérdező, a szex, vagy főleg a szeretkezés nem megbeszélés kérdése. Ehhez a normális csajoknak érzelem is kell. Nem holmi lepkefingnyi érzelmecske, hanem sokkal komolyabb. Ha meg akarod dugni, vedd el az eszét. Ha meg erre nem vagy képes, keress olyat, akiét el tudod venni annyira, hogy a vágytól ne is lásson ki a világra.

2019. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha #5 és kapcsolatban élsz? :D Mert nem hinném...
2019. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, kedves 6-os, kapcsolatban élek. Több mint 40 éve.
2019. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék milyen kapcsolat az, ahol a szex fontosabb, mint a kommunikáció. Az a normális, ha nyíltan beszélnek a szexről, félelmekről, okokról. Ettől fejlődik a szex és a kapcsolat is. Honnan veszed, hogy a lány nincs fülig belezúgva a kérdezőbe? Honnan veszed, hogy ő nem akarná? Azért hagyja el a lányt, mert az fél, vagy éppenséggel nőgyógyászati probléma miatt fáj neki?

Nem fogok vitatkozni veled, ennél a kérdésnél is hülye választ adtál, de sebaj, nálad sűrűn előfordul.

2019. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!