Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egyszer már alakult valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer már alakult valami de végül nem lett belőle semmi, akkor érdemes újra próbálkozni?

Figyelt kérdés

Sokat beszéltünk, neha taliztunk aztán abbamaradt. Lehet túlságosan nyomultam és emiatt nem akart gyakrabban találkozni én meg emiatt hagytam az egészet

17f


2019. máj. 12. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen érdemes
2019. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindenképp megér, ha végül nem jön össze, akkor nem.
2019. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próba szerencse.
2019. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem dönthetünk helyetted arról sem, hogy bele akarsz e a kútba ugorni, vagy sem. Egyebkent tenyleg nem bunkozasból, de neked kell eldöntened, hogy mennyire akarod...
2019. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled függ, hogy feladsz vagy nem.
2019. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!