Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most engem semmibe vesz?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most engem semmibe vesz? Miattam mondta h megalazzon?

Figyelt kérdés

Ezt miattam mondta?


Baratommal edzettunk és talalkoztunk az unokatesojanak az osztalytarsaval. /Fiu az osztalytarsa kb 15-16 éves/ Egymás mellett edzettunk és a srác elkezdett dumálni a baratommal és megkérdezte a srac h baratom mit gondol az unokatesoja baratnojerol,mondta baratom h hat kicsit fura erre a gyerek h “De jo nem?” erre baratom tok normálisan válaszolt h jofej. De nekem nagyon szarul esett h a gyerek ilyet kérdez a barátomtól miközben ott voltam mellette. Így érthette a srác h jo e a csaj mármint szép? De akk miert nem azt kérdezte h jo csaj-e? De eleve az volt a fura h a baratom úgy reagálta le h ja jofej. Nem ilyen kínosan h ja jo csaj. Most akkor az a srác semmibe vesz engem??? Csunyanak tart? Pedig szokott nezni sokszor.


2019. máj. 17. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy h mit gondol rólad a pasi ha barátod van??
2019. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Érdekel. De most akkor undorítónak tart?
2019. máj. 17. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Undoritoan buta vagy csak
2019. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nyugi majd kinövöd, remélhetőleg.. ;)
2019. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De most miert nem lehet a kerdesemre válaszolni??? És miert vagyok buta? Baj ha rosszul esett??
2019. máj. 18. 11:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Kerlek valaki normálisan válaszoljon. Túl reagálok?
2019. máj. 18. 11:40
 7/11 A kérdező kommentje:
*m
2019. máj. 18. 11:40
 8/11 A kérdező kommentje:
? Kerlek válaszoljatok
2019. máj. 18. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Túlreagálod!Ne törődj vele,ha van pasid.Ha mg ennyire érdekel kérdezd meg tőle!
2019. máj. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olvasd mar vissza miket irkalsz egy hisztis kisgyerek vagy.
2019. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!