Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy ilyen szakítást?

Figyelt kérdés

1 évet voltunk együtt (18 vagyok,a lány 16) és ma közös megegyezéssel szakítottunk. A lány sérelmezte hogy nem adok neki teret,mert 1 hetet szánt volna rám a nyarából én meg csúnyán néztem hogy miért nem 2,annyit tölt el egy régi haverjával is akivel több éve nem is beszéltek de most random meghívta,és gondoltam nekem is jár ennyi. Én pedig a többszörös megcsalást,lerázást untam meg,hogy mindig utolsó voltam neki,mindig minden fontosabb volt. Én irtam ki Szilveszterkor is hogy készültem minden romantikus dologgal,erre benyögte hogy mindjárt indul a csajos pizsipartira és egész éjjel egyedül "ünnepeltem" a pezsgő benyakalása közben. Viszont szörnyen hiányzik,egyedül érzem magam,a barátaimtól is eltiltott akiket már hiába keresek (meg is értem hogy megsértődtek) a zenekarból is kiléptem mert a rock szerinte sátánista zene és így az új gitárossal kezd felfutni a banda az én dalaimmal,illetve egész nyárra semmi programom mert nem tudta megmondani mikorra tudja beszúrni azt az egy hetet a diákmeló,Sziget,családi programok és haverjával való sátorozás közé.


Hogy lehet tovább lépni? Gyorsan vásároljak be én is fesztivál bérletekből hogy addig se keseregjek és majd jövőre ha megyek egyetemre kezdjem a szociális életemet építgetni elölről és addig beszéljek a kutyámhoz?


Már lassan a gulagot kívánom magamnak,ott napi 16 óra melóval nem lenne időm siránkozni és a társaságot hiányolni.



2018. jún. 24. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a rossz dolgokra (mint pl. a szilveszter meg most ez a nyari 1-2 het). Pl. most jon majd augusztus 20-a es elakarnal menni vele o meg benyogne hogy mar meghivtak es van programja. Hianyozna ez neked?
2018. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy az egyetem majd sokat fog segíteni ezen a dolgon. Új hely, új iskola, új emberek és új barátok. Ott akár megtalálhatod az új szerelmedet is :)


Addig pedig fel a fejjel😊

2018. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel újra a barátaidat hidd el melléd fognak állni ês segítenek túljutni ezen.
2018. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, ott tartasz, hogy 18 éves vagy és egy 16 éves lányért eldobtad az egész életed. A lány elhagyott (mert bármennyire is közös megegyezés, elég egyértelmű, hogy miatta nem ment ez az egész) és neked nincsenek barátaid. Ha igaz barátok voltak akkor elő a boci szemekkel és kérj tőlük bocsánatot. Véleményem szerint a baráti körödet tedd rendbe először, egyedül a fesztivál sem az igazi. Remélem jó tanuló pénz volt ez neked. Többet ne távolodj el mindenkitől egy lány kedvéért.
2018. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos hajthatatlanok a fiúk,teljesen be vannak rágva hogy engedelmeskedtem a lánynak és kerültem őket. Nem legjobb barijuk akarok lenni megint,zenekarba se akarom visszafúrni magam,csak békülni akarok,de egy sörre se engedik hogy meghívjam őket,pukkadnak hogy igyak a csajommal. Teljesen igazuk van,ronda dolgot tettem,de nem én vagyok az első pasi akinek egy nő elcsavarta a fejét :(

Talán idővel megbocsátanak,de addig akkor valahogy új embereket szeretnék megismerni,csak nem tudom hol érdemes :/

2018. jún. 24. 00:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de a leírásod alapján ez egy önző p___a és inkább örülnöd kéne, hogy megszabadultál tőle.
2018. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De így senkim se maradt.

Ő is jobb volt mint egyedül lenni.

Rokonaimat is sorban vesztettem el az utóbbi 2 hónapban.

Van aki szeret egyedül lenni,és vagyok én.. :/

2018. jún. 24. 00:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a régi barátok nem fogadnak vissza, akkor keress újakat. Mármint persze, ez nem ilyen könnyen működik. De arra gondolok, hogy akik eddig csak haverok/közelebbi ismerősök voltak, azokkal most megpróbálhatnál szorosabb kapcsolatot kialakítani.
2018. jún. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy távoli haver sincs,max osztálytársak,akikkel suli után a buszra dumáltunk néha pár percet. Mindig is én voltam a különc a stílusom miatt,bár ez sose zavart.
2018. jún. 24. 01:53
 10/12 anonim válasza:
Mi a helyzet veled azóta?
2019. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!