Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ragaszkodok ennyire a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodok ennyire a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 7 hónapja együtt vagyunk, viszont még mindig úgy érzem, hogy legszívesebben vele lennék.. Tehát ha megyek haza tőle, akkor is már rosszul érzem magam, hogy távol vagyok tőle.. Ha rajtam múlna, akkor minden nap vele lennék.. Mit lehet ezzel kezdeni? Csak annyira akarok ezen változtatni, hogy amikor tudom, hogy 4-5 napra nem találkozunk, akkor ne pusztuljak bele a hiányába..

2018. ápr. 30. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háh, be****tad! :D Ugyan ez volt velem is, ugyan így gondolkoztam azon, hogy hogyan lehetne a "megpusztulást" megszüntetni. Őszinte leszek, szerintem nem érdemes vele foglalkozni. Én elfogadtam, hogy "Ő" lett az én drogom, és a függőjévé tett. Ne rontsd el, a szerelem egy szép dolog, egy idő után pedig magától is alább hagy. Nyilván rossz nélküle, de pont ettől lesz olyan jó az, amikor találkoztok! :)
2018. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ez a bizonyos “rózsaszín köd” hatása de majd elmúlik. Gondolom tapasztalatlan vagy, ez az első kapcsolatod. Mindenki így érez eleinte. De lehet ha tényleg túl sokat töltenétek egymással... egyszerűen csak ráunnátok. De pont ez a legjobb benne: ha nem vagytok annyit együtt az újabb és újabb dolgokat, végkifejleteket sző. Nem tudjátok kiszámítani egymást. És épp ez benne a szép
2018. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) tényleg ez az első kapcsolatom, szóval ez könnyen közrejátszhat :D olyankor, amikor tudom, hogy valami van, ami miatt nem találkozhatok vele, akkor elfogadom, viszont amikor még lehetnék vele, de ugye otthon is kell lenni hétvégén is, akkor nem olyan jó elmenni tőle :( szóval ha én is elkezdek dolgozni, akkor ugye van ok arra, hogy miért kelljen eljönni tőle.. mert jelenleg itthon döglök hétköznap, és olyankor hiányzik, de ha van tennivalóm, olyankor nincs ilyen "bajom"
2018. máj. 3. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevin?
2018. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
milyen kevin?
2018. máj. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!