Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi ütött a barátomba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött a barátomba?

Figyelt kérdés

Üdv. Igazából semmi komoly, de ez a viselkedés tőle kicsit szokatlan.

Már megkérdeztem, hogy mi a baja, de azt mondta, hogy semmi.

Nos a sex- a barátom naponta többször szeretné csinálni. Van, hogy 4-5 alkalommal.


Pl amikor hazaért a munkából( én most egy darabig nála vagyok) kettő naponta dolgozik.. akkor is, amint meglát megölelt hátulról és már kezdi is :)


Nem zavar csak kicsit fura, mintha szomorú lenne. Csak úgy simán fekszem az ágyon, majd jön és rám fekszik, semmi szia, hogy vagy? -megölel és már nyomatja a dolgokat.

Néha belesajdul a szívem, annyira lehangoltank látom.


Szeretem és nem szeretném, hogy ennyire szomorú legyen :( fontos számomra és teljes szívemből szeretem.


Esetleg fiúk veletek is volt már ilyen?

Ha igen mi volt az oka?

Hiába kérdezem, hogy mi a baja, de semmi... általában azt válaszolja, hogy nem kell aggódj miattam, minden rendbe.

Sokszor mondogatom neki, hogy mennyire szeretem és nem csak mondogatom :)


Előre köszönöm a válaszokat :)



2019. máj. 20. 23:50
 1/2 anonim válasza:
Depi?
2019. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy szomoru minkoze van annak hanyszor kur meg egy nap?
2019. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!