Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes volna e?

Figyelt kérdés
Van egy általános iskolás lány, aki tetszik, 13-14 éves körüli lehet, nagyon megtetszett, én 17 éves vagyok, amit a lányról tudni lehet, nyugodt természetű, és érett-nek tűnik. Talán még én is tetszek neki. Mi most éppen lent vagyunk, mert a felső emeleten érettségiznek, mivel közvetlen a termük mellett vagyok, és ő szokott kint ülni, így oda tudok menni hozzá ismerkedni, igaz ma is kint volt, ma láttam kint először, nem számítottam rá, meg egyik barátomnak segítettem töri-t tanulni, a mai nap egyébként is sok változást hozott, történt pár dolog, amire nem számítottam, és úgy vagyok vele, miért legyen rossz kedvem, ha lehet jó is, ha oda tudok menni és beszélgetni egy rendes lánnyal, akkor megteszem.

2019. máj. 22. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre te magad is tudod a választ, és remélem, hogy csak megerősítés miatt írtad ki a kérdést. Szóval azt mondom, hogy igen, érdemes lenne. Mit veszíthetsz? :D
2019. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég fiatal hozzád, ha 13 éves, akkor szexuális kapcsolat köztetek nem is lenne legális. Miért nem keresel korban hozzád illőt?
2019. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh, igen, csak megerősítés :) Hát, 2-es igaz, 13 éves, fiatal, de a szexuális dolgok, nem érdekelnek engem, nem fontos nekem, akár hiszi valaki akár nem, én külömböző vagyok, a legtöbb mai fiataltól. És, a másik indok, tetszik az a lány, a korombeliek többsége, idétlen, gyerekes, sorolhatnám, igaz minden korosztályba vannak kivételek, de ha én egyszer elhatározom, hogy odamegyek, akkor nincs visszaút, mert én megteszem :)
2019. máj. 23. 00:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne beszélj róla, hanem menj oda :D
2019. máj. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Odamegyek, :D Amint lesz rá alkalom.
2019. máj. 23. 18:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült, még pénteken, igaz félénk egy lány, de nagyon rendes, és nagyon-nagyon megkedveltem, remélem ő is engem, hétfőn folytatni fogom, elérhetőséget még nem kértem tőle, de arra is lesz alkalom, és én majd vigyázok rá, lelkileg vannak problémái, de én megértem azokat, és megteszek minden tőlem telhetőt, hogy segítsek rajta :)
2019. máj. 25. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!