Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatről vélemények?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatről vélemények?

Figyelt kérdés

Szóval a jelenlegi barátommal távkapcsolatban élek, már több, mint egy éve együtt vagyunk. Nem olyan régóta kijár külföldre dolgozni ami azt jelenti, hogy általában 3 hetet van kint és 1 hetet tölt itthon, és mivel alapból is külön városban élünk van, hogy még abban az egy hétben sem tudunk összehozni egy találkozót, mert ugye én még suliba is járok, szóval hétközben esélytelen az, hogy találkozzunk. Amióta kint van beszélgetni se nagyon beszélgetünk, és én megértem, hogy fáradt és tényleg nagyon sokat dolgozik, de ennek így én már kezdem nem látni az értelmét. Egyébként meg azelőtt se volt olyan fényes a helyzet mielőtt kiment, mert akkor is jó, ha havonta egyszer találkoztunk, de azért az mégis csak elfogadhatóbb volt, mint ez.

Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit tegyek, úgy érzem nem tehetem meg azt vele, hogy elhagyom, meg egyébként is nagyon szeretem, de annyira gyötrődök ettől az egésztől, igazából nagyon sokszor olyan, mintha nem is lenne. Na meg hát ki tudja, hogy ez meddig fog még így menni. Én pedig töltsem arra ezt a korszakomat, hogy csak várok és várok, aztán lehet, hogy a semmire? Mivel lehet, hogy aztán ő lesz az aki majd engem elküld, és akkor baszhatom az egészet. Már nagyon kétségbe vagyok esve, és teljesen kilátástalannak érzem ezt az egészet.


Ja és igazából csak a véleményetek szeretném meghallgatni, szóval akinek van kedve, vagy esetleg volt hasonló helyzetben, mint én akkor azoknak nagyon szépem megköszönném, ha írnának!



2019. máj. 31. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítsatok, ennek így nem sok értelme van. Pláne, hogy benned felmerült hogy elpazarlod a legszebb éveidet. Nincs baj ezzel a gondolattal, de ha eszedbe jutott, akkor az azt jelenti, hogy valószínűleg jobb lenne nektek külön.
2019. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Habar tenyleg nem hangzik a legjobban, de egyet kell hogy ertsek az elsovel. Velemenyem szerint egy tavkapcsolat nem mukodokepes a legtobb esetben. Mivel sokat vagytok tavol, elobb utobb valamelyik fel megunja ezt a beteljesuletlen kapcsolatot es tobbre fog vagyni. Persze ha egyutt is vagytok, akkor minden egyes perc ajandek, de esetedben is ez olyan ritka, hogy nekem nem erne meg.
2019. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha szereted beszéld meg vele, :) ha szeret akkor változtat ő is sokmindened :)
2019. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Próbáltam volt barátnőmmel a távkapcsolatot, bár azért mi többet találkoztunk, mint ti. Szakítás lett a vége, mindenkinek így volt jó.

Te tudod, de ha havonta tudtatok találkozni, akkor semmi értelme szerintem. Csak az idődet pazarlod rá. De azért kitartást!

2019. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nehogy szakíts. Főleg mert az egyik itteni kommentelő írja.

Nyilván nehéz, ezt nem firtatom, de lehet megéri várni. Az unokatesóm lány és anno amikor egyetemre járt össze ismerkedett egy másik pasival, aki nem arra az egyetemre járt. Havonta egyszer tudtak találkozni, de volt hogy még többet kellett várniuk egymásra. Most pedig már összeházasodtak.


Aztán ott van a barátom anyukája és a neveloje. Na ők nagyon keveset talalkoznak, illetve keveset is beszélnek. Nyilván. Beszelnek csak nem valami sokat.

Már 15 éve vannak együtt ha jól tudom.


Meg szerintem a barátodat kérdezd meg hogy ő hogy van ezzel a helyzettel. Illetve hogy ő hogy gondolja a jövőtöket. Hogyan tudtok majd a továbbiakban találkozni. Meddig akár kint dolgozni. Meg hát amilyen kérdés még megfogalmazódik benned azt tedd fel neki, illetve az érzéseidet is mond el neki.

Érdemes vele elbeszélgetni erről az egészről.

Sok sikert.

18l

2019. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyok távkapcsolatban, 1500 km van köztünk. 2-4 havonta találkozunk. 1 hónap múlva költözök ki hozzá
2019. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Véglegesre nem jó. Ha átmenetileg van csak táv; és töretlen a bizalom; egyértelmű a tiszta szeretet mindkét oldalról, akkor van értelme. Tehát ha pl már majd 3-4 esetleg 5 év múlva össze tudhattok már költözni , az tud nagyon jó lenni; mert azért az ember igényli a társa közelségét.
2019. jún. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!