Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bunko voltam. Velemenyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunko voltam. Velemenyek?

Figyelt kérdés
Hello. Csutortokon talalkoztunk eloszor a lanyal, es hat eleg reg nem randiztam mar szoszerint kimentem a formabol. Es ennek kovetkezteben volt egy jo par bunko megnyilvanulasom a lanyal szemben.(ezek utan meg irtam neki. De eszrevettem mar nem ugy viselkedik velem mint azelott, es ra kerdeztem es mondta hogy nem vagyok az esete de attol beszelhetunk). Mivel van kozos ismerosunk es az mondta vissza nekem a dolgokat. Es igy eleg szar nekem is. Most akkor kerjek bocsanatott tolle es remenykedjek abban hogy megbocsajt es ujra talalkozna velem vagy hadjam az egeszet? 19f....16l
2017. márc. 13. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
xarni rá magasról, hagyd az egészet.
2017. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó viselkedés + hemzsegő helyesírási hibák a levélben (is), ki akarna tovább folytatni egy kapcsolatot?

Azt írod, hogy elég sz.. neked is.

A lánynak milyen lehet???

2017. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De mit csináltál??

Nem mindegy.

2017. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Bunko voltam."

Igaz megállapítás.

Ráadásul felesleges a múlt idő használata.

Könnyű rájönni, hogy csak egy buta troll vagy, aki okosabbnak képzeli magát másoknál.

"eleg reg nem randiztam mar szoszerint kimentem a formabol"

Tán lakatlan szigeten voltál az utóbbi időben, hogy ezt írod?

Esetleg börtönben, ahol csak tökös lányokkal beszélhettél?

.

Ha olyan a szöveged és viselkedésed, mint helyesírásod, ne is próbálkozz lányoknál. Esetleg csak a sarkon állóknál.

2017. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A jó modorból nem lehet kijönni, szar kifogás. Attól, hogy nem randizol nem leszel bunkó, akkor vagy bunkó ha tényleg alapból bunkó, és gyökér a stílusod. Nálad ez a helyzet, csak könnyebb szépíteni a dolgokat, kifogásokat keresni, mint bevallani, és netalán tenni ellene valamit.

Helyesírást nem szoktam felhozni, mert az enyém is hemzseg a hibáktól, azonban a tiéd tényleg ocsmány.

Főleg, hogy már 19 vagy...


Tróger vagy, mégis mit vársz? Szerinted melyik normális nőnek van szüksége egy ilyen tanulatlan tuskóra?

2017. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A velemenyem megegyezik a fentiekben levo kommentarokkal.

Valtoztass a modorodon, mert elegge gyomos szived kertje.

Az viszont mar jo, higy eszrevetted, hogy bunko vagy. Marcsak azt kell elerned, hogy ne kifogasold, hanem tegy ellene valamit.


Udv: 17/L

2017. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem haragszik rád, csak elkönyvelt egyszerű srácnak.
2017. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a formából mentél ki - azt hogyan?! - hanem szimplán bunkó vagy alapjáraton. Ilyen sráccal pedig nem szívesen randizunk.
2017. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!