Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem olyan valakibe akibe nem szabadna?

Figyelt kérdés

van egy nagyon jo barátom, tök jol elvagyunk és nagyon megszerettem. de hogy is mondjam.. nem magyar származásu.. és az egész családom ellene lenne. ti mit tanácsolnátok, mit tegyek? :/ a válaszokat elöre is köszönöm

17/l


2019. jún. 3. 06:13
 1/2 Xyzq69ba ***** válasza:
100%
nem a szuleid valaszthatjak meg hogy kit szeress es el kell fogadniuk.
2019. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális lány vagy ,akkor gondolom normális emberekkel is ismerkedsz, így a fiú is normális lehet. A családod attól fél, hogy be vinne téged olyan környezetbe ahol neked nem lenne keresni valód. Fél roma srácként mondom, van aki látja rajtam van aki nem, de ettől függetlenül nekem nincs családom , sem rokonok akik miatt aggódnia is kellene valakinek valamiért. Mi nem ismerjük a csávót, te tudod milyen vagy milyen a környezete kikkel lóg stb.
2019. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!