Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valakibe megmond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe megmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy beleszerettem egy fiúba de félek megmondani neki. Nem akarom hogy tönkremenjen a barátságunk. Holnap találkozom vele egy ünnepségen szerintetek megmondjam neki? (Fiú vagyok én is) (Leszarom ha valaki azt írja hogy homo)

2016. márc. 14. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

A másik srác is homoszexuális?

H

2016. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Egyszer mondta hogy ő is a fiúkat szereti de most nemrég megkérdeztem kibe szerelmes és azt mondta hogy nem akarja tönkretenni a barátságát véle és mondta hogy találtam ki... Azt mondta higy az egyik lányba de nem tudom hogy igazat mondott-e.
2016. márc. 14. 23:09
 3/6 A kérdező kommentje:
A helyesírásért bocsi automatic hibajavító.
2016. márc. 14. 23:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek haggyam ezt a szerelmet és lépjek túl?
2016. márc. 14. 23:25
 5/6 anonim válasza:

Azt mondta, hogy ő IS homoszexuális, tehát rólad tudja ugyanezt? (Legalábbis nekem ez jött le, bocsi ha rosszul értelmeztem.)

Mert, ha igen és elfogad, ráadásul ő is mondott valaha ilyesmit, akkor szerintem nem olyan szörnyű a helyzet, mint ahogy látod. :)

Mármint, szerintem egy fiú nem nagyon viccel azzal, hogy a fiúkat szereti (kivéve, ha nagyon gyökér és így akar megszívatni, de ha a barátod, akkor gondolom nem erről van szó).


Szerintem mindenképpen érdemes úgymond "jeleket" küldeni felé. Mármint ne túl nyomulósan, hanem óvatosan, de egyértelműen közeledj felé, és olvasd a reakcióit.

Könnyen lehet, hogy ez a lány dolog, csak amolyan terelés a témáról, legalábbis nekem úgy tűnt, elég titokzatosan vallott színt előtted, amikor rákérdeztél.


Sok sikert! :)

2016. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Beszelj neki nyiltan arrol hogy a fiukhoz (is?) vonzodsz es fogyeld a reakcioit. Ha latod hogy nem zavarja esetleg orul neki akkor szep ovatosan mond el neki hogy neked o bejon vagy tetszik. De tenyleg ovatosan nehogy pofara ess. Mert akkor akar ezzel az infoval vissza is elhet:(

Egyebkent nagyon szurkolok

2016. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!