Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ő szakított velem, én nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő szakított velem, én nem bántottam őt, akkor most miért viselkedik velem úgy, mintha utálna?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, 8 hónapig tartott a kapcsolatunk, 2 hete szakított velem, kiszeretett belőlem. Én nem bántottam soha, mindig csak szeretett adtam neki. Most próbálom úgy kezelni a helyzetet, hogy nem akarok vele ellenséges lenni, igaz, barátkozni sem nagyon szeretnék, próbálom a 3 lépés távolságot tartani, de nem bántom, nem teszek rossz megjegyzéseket rá, nem beszélem ki a háta mögött, stb. De ő úgy viselkedik, mintha én bántottam volna meg, látszik rajta a gyűlölet.

2019. jún. 7. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele, hogy érted hogy ennyi, de nem utálod őt, ez van, legalább egy légtérben próbáljatok felnőtten viselkedni :)


( de ha ő szakított, lehet azért mert azt hitte megcsaltad vagy valami, beszéljétek meg )

2019. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Azért viselkedik így, mert éretlen. Nagyon tipikus amúgy. Nem nagyon tudsz vele mit tenni, neki kell magában rendet tennie.
2019. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hacsak nem hisz valami rosszat rólad...

akkor lehet, hogy rossz a jelleme:

Létezik olyan ember, akinek meg kell utálnia a másikat ahhoz, hogy ott tudja hagyni.

Van olyan, aki azt gondolja, hogy ő ugye jó. De hát a kapcsolat felbomlott, nem?

Tehát akkor kell valahol egy rossz, aki tönkretette.

Mivel ő jó, ezért csak te lehetsz a rossz.


Primitív gondolkodás, de sajnos van ilyen.

2019. jún. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most ott tartunk, hogy minden egyes megszólalásomra, tettemre van valami apró rosszindulatú megjegyzése. Osztálytársak vagyunk, és állandóan "beszól" valamiért. Én nem reagálok semmire, és megpróbálom kerülni szünetekben.

Nem csaltam meg, és nem is hitte rólam ezt soha, sőt mindig én tettem ebbe a kapcsolatba bele, ő szinte a kisujját sem mozdította. Én eldöntöttem, hogy nem fogok utálkozni, mert az nem vezet sehova, viszont ezeket a megjegyzéseit nem nagyon értem.

Ráadásul most pont azokkal barátkozik, akiket eddig nekem mindig szidott, hogy kétszínűek. Most velük nevetnek rajtam a hátam mögött, de úgy, hogy halljam.

Fura az egész, teljesen megváltozott, nem így ismertem meg.

2019. jún. 13. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!