Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakitott velem a párom, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátok maradtunk, de nekem még mindig fáj...

Olyan mintha elvettek volna belőlem egy darabot

Sosem fogom visszakapni.

Hogyan tudom elfelejteni?

Lehet belőle egy jo barátság?



2019. márc. 27. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Majd az idő eldönti.
2019. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Mit tegyél? Engedd el, ha barátok akartok maradni akkor hajrá.
2019. márc. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Soha nem lesztek barátok! És ne is akarj a barátja lenni!

Engedd el, és keress másikat!

2019. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg valaki nem találja meg az igazit, addig az élete abból áll hogy ismerkedik, együtt vannak, aztán vagy tartós a szimpátia és házasodnak, vagy elháríthatatlan ellentétek vannak és széjjel válnak az útjaik. Rendszerint ez a válás nagyon sújtja az egyik felet.

Ne gyötrődj, hogy valami miatt elment. Nem biztos hogy benned van a hiba, mert lehet, hogy valaki (egy harmadik) jobban bevágódott nála (az is lehet hogy csak pillanatnyilag...).

F.

2019. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
törődj bele, barátok valszeg nem lesztek
2019. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Majd alakul. Ötször nősültem,néggyel nagyon jó a kapcsolatunk,egy ment férjhez valahova külföldre,vele megszakadt.
2019. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem barátkoznék. Akkor még jobban fáj. Akkor inkább ne találkozzunk egyáltalán.

Majd idővel jobb lesz. Legyél nyitott, foglald le magad. Aztán majd jön más.

2019. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, ennyi. Az, hogy ott sóvarogsz a közelében, hátha szóbaáll veled, az nem barátság
2019. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, velem is pár hónapja szakítottak. Mi is barátok maradtunk, de én még nagyon szerettem, és szerintem jobb volt így, hogy még beszélgettünk, nem tudtam volna elviselni, hogy nem tudom mi van vele. Tök jól eldumálgattunk, és sokkal jobb kedvem volt amikor írt, amúgy 2 hónapig szinte minden nap sírtam, de amikor beszéltünk, nagyon boldog voltam úgy is, hogy tudtam hogy neki már tényleg nem kellek. Jah, aztán amikor már kb 3 hónapja voltunk külön, felhozta hogy nem jön össze neki semmi, és azért még szexben benne lenne velem. Akkor dumáltunk utoljára, nem is válaszolok már neki.

Jah, azóta tökéletesen vagyok, nem érdemelt meg engem, és már ismerkedek is. :D

Szóval ha téged nem bánt, és boldog vagy tőle akkor beszéljetek, de szerintem egyelőre csak írogassatok, találkozni én sem tudtam volna vele. És ha te el tudod képzelni hogy ez így tényleg jó lesz, lehettek barátok. Mondjuk remélem veled nem történik az mint velem, de egyszer te is rájössz majd, hogy nem érdemelt meg téged, és jól leszel, és találsz mást. Viszont ez sok idő.

2019. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!