Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az minek a jele, ha mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az minek a jele, ha mindig elpillant tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel személyesen már beszélgettem 1-2x, amikor épp úgy adódott. Aztán messenger is beszélgettünk, érdeklődött, hogy mi újság, képeket is küldött, hogy miket csinál. Viszont, ha nem megyek oda, akkor konkrétan elfordul tőlem. Ha rá nézek is látszik, hogy elfordul, mintha direkt csinálná. Most vagy nagyon utál valójában vagy nem tudom :D Nem tudok kiigazodni rajta. Segítsetek légyszi, hogy ez minek lehet a jele. Nyilván nekem nagyon tetszik.
2019. jún. 11. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves? Amúgy szerintem csak zavarban van :)
2019. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen segítek. Ugyanis én is így viselkedek,és én azért,mert nem merek a fiúra nézni.(De nem tudom miért?😂)

Talán túl zavarban vagyok,vagy csak ha ránéznék akkor elkezdenék bénázni. Szóval lehet hogy a te kiszemelteddel is ez a helyzet. De nem tudom.

Messengeren én is bátrabb,érdeklődőbb vagyok.Lehet hogy ő is ilyen?

2019. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért csinálja. Messengeren azért érdeklődőbb persze, meg mondom, hogy képeket is szokott küldeni, hogy hol van és ilyesmi. Feltételezem, ha utálna akkor vissza se írna :D
2019. jún. 11. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tetszel neki, csak félénk. Ha kedveled, ne add fel, de adj neki időt, hogy feloldódjon élőben is
2019. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nyilván unatkozik és beszélget inkább egy emberrel messengeren, ez lehet akárki. Még te is. Báááááááááááááár hívj az esküvötökre :) ha lesz valami.
2019. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!