Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges, hogy még akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy még akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Szakítottunk pár hónapja a barátommal. Nem azért mert elmúltak az érzések, hanem mert mind a ketten ugyanolyan rossz tulajdonságokkal rendelkezünk. Flegmák vagyunk, önfejűek, öntörvényűek, makacsak,csapongóak, büszkék...emiatt nagyon sokat veszekedtünk. Kb kinyírtuk a kapcsolatot 3 hónap alatt. Egymást okoltuk ugyanazzal.

Én összejöttem utána egy sráccal , h feldolgozzam a dolgokat , de nem ment és szakítottam vele.

Mióta ezt megtudta létrehozott egy nagyon fura kapcsolatot kettőnk között. A legjobb barátnőmmel ha bent vagyunk a városba mindig beszélget, általában hülyeségekről, mert nem is ismeri vagy engem szid neki.

Múlthéten bent voltuk a városban és akkor is ha odajött hozzánk, mindig a barátnőmtől kérdezte az amúgy olyan kérdéseket, amikre én tudom a választ és amúgy evidens, hogy tőlem kérdezte vna, közben éreztem perifériából a tekintetét magamon kb egész este vagy ha mással beszélgettem és Réka is mondta.

Amikor eljöttünk haza , írt a barátnőmnek, h hazamentünk e már. Nem mondta el, hogy miért kérdezte, mert az "ott lett volna fontos" meg csak h hazaértetek -e épségben.


Nekem ez olyan fura. Ki viselkedik így? Miért a barátnőmnek irkál ilyen dolgokról? Tegnap is bent voltunk és akkor is írt neki, hogy hol van és mikor Réka írta, hogy merre van, utána már csak az érdekelte, h kivel van. De ha megemlítette a nevem valahogy, akkor lefogyatékosoz, meg gyerekes vagyok. Nyilván sértettség meg minden vágom én ezt, csak na. Nem tudom hova tenni.


Szerintetek?


Bocsi, ha értelmetlen kicsit. Én még mindig el tudnám vele képzelni és most, hogy ez történik, úgy érzem ő is. Csak ugye én vagyok a gyerekes, mikor ő viselkedik így;)

Szerintetek miért csinál valaki ilyet?


19/L


2019. máj. 20. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kár lenne újra próbálnotok. Ne haragudj, de pont az első pár sorban írtad le, hogy miért is nem működött ez köztetek. Ha 3 hónap alatt nem tudtatok kompromisszumot és megoldást találni, akkor szimplán hagyjátok békén egymást. Mind a kettőtök mellé birka idegzetű ember kellene véleményem szerint, vagy magatokon kellene változtatni. Egyébként meg ironikus, hogy ő mondja, hogy gyerekes vagy, miközben ő játssza a besértődöttet fiú létére. Zárjátok le egymás között, vagy beszéljétek meg, hogy ha megakarjátok próbálni újra, akkor hogyan. Annak semmi értelme, hogy összejöttök, rá 1 hónapra megint szakítotok, mert rengeteget veszekedtek.
2019. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!